stat
Impreza już się odbyła

Trzeźwa Impreza SobeRave vol.20 Sopot

Po sukcesie poprzedniej imprezy na Pomorzu, z przyjemnością ogłaszamy drugą edycję SobeRave, która tym razem zagości w sercu Sopotu! Decyzja o przeniesieniu wydarzenia do sopockiego klubu Carnival wynika z chęci zapewnienia naszym gościom niezapomnianego przeżycia w magicznym otoczeniu tego miejsca. Na piątkowy event zapisało się już ponad 730 osób, więc możemy spodziewać się dobrej frekwencji.

Czym jest SobeRave?
SobeRave to seria imprez, które zapewniają unikalne doświadczenie klubowe bez użycia substancji psychoaktywnych. To spotkanie dla tych, którzy pragną spędzić wieczór trzeźwo, jednocześnie bawiąc się w energetycznej atmosferze tanecznej. Niezależnie od tego, czy jesteś abstynentem na co dzień, SobeRave oferuje Ci możliwość jednorazowej, ekscytującej przygody!

Zapewniona rozrywka muzyczna:

CICIRKÖ:
Znany jako Disco Jockey i organizator taneczno-społecznej serii wydarzeń. Absolwent Gdańskiego Instytutu Dźwięku, specjalizujący się w rumuńskim minimalizmie.

Julia (Streamwise): Doświadczona Dj'ka, promotorka i założycielka agencji bookingowej i cyklu imprez o nazwie Streamwise. Zainspirowana Berghain/Panorama Bar, Julia przynosi na polską scenę elektroniczną berlińskie brzmienia.

Co jeszcze?
Autorskie Mocktaile: Wyjątkowe drinki przygotowane przez barmanów z lokalu Carnivale Sopot.
Fotograf: Zapewniona obecność fotografa, który uwieczni magiczne momenty tej trzeźwej imprezy.
Sklepik SOBER: Możliwość zakupu gadżetów związanych z wydarzeniem.

Dodatkowe informacje:
Nie ma ograniczeń wiekowych dla uczestników imprezy, a także nie przewidujemy atrakcji dla osób pełnoletnich. Po zakupie biletu, imię i nazwisko zostanie wpisane na listę gości. W przypadku zakupu większej liczby biletów, na liście będzie widniało jedno imię i nazwisko wraz z liczbą osób.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    39 zł
Bilety w cenie 39zł do nabycia na stronie organizatora: www.soberave.pl/product/bilet-soberave-sopot-19-04/
Liczba miejsc ograniczona. Zakup biletu gwarantuje wpisanie Twojego imienia i nazwiska na listę gości.