Trzy dni Festiwalu Dmuchańców w CH Osowa Centrum Handlowe Osowa Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Trzy dni Festiwalu Dmuchańców w CH Osowa Opinie (7)

Lato w mieście nie musi być nudne. Tym razem ciekawą propozycję na spędzenie czasu w ostatnich tygodniach wakacji ma Centrum Handlowe Osowa. Przez trzy dni od 18 do 20 sierpnia będzie można poszaleć tu na uwielbianych przez dzieci pompowanych placach zabaw w ramach Festiwalu Dmuchańców. Czekają m.in. zjeżdżalnie, tory przeszkód, basen z kulkami czy eurobungee. Przed wydarzeniem na fanpage CH Osowa na Facebooku rozegra się konkurs, w którym można wygrać darmowe wejściówki na atrakcje festiwalu.

Kto nie lubi poszaleć w dmuchanym zamku, pozjeżdżać z ogromnej zjeżdżalni czy pofiglować w basenie z kulkami? W dniach 18-20 sierpnia CH Osowa odwiedzi Festiwal Dmuchańców. Wspólna zabawa umili maluchom i rodzicom ostatni wolny wakacyjny czas i będzie okazją do spożytkowania dziecięcej energii. To również możliwość dodatkowej, interesującej aktywności i spotkań w plenerze.

Głównym punktem imprezy będą harce na wielkim dmuchanym placu zabaw. Nie zabraknie tu ogromnych zjeżdżalni, zamków, szalonych torów przeszkód, będzie też basen z kulkami. Wszystkich, którzy lubią poskakać z pewnością ucieszy eurobungee. Podczas festiwalu dla gości dostępne będą pyszności, takie jak wata cukrowa.

Wrzesień i powrót do szkoły za pasem, wiele rodzin szykuje już wyprawki i myśli o obowiązkach, ale nie zapominajmy, że wciąż jeszcze trwają wakacje! Dlatego wszystkim dzieciom młodszym i tym starszym chcemy umilić ostatnie wolne dni i dać im możliwość prawdziwego szaleństwa w strefie dmuchańców i eurobungee, które jak wiemy maluchy uwielbiają. Rodzinny piknik to okazja, by jeszcze przez chwilę skorzystać z wakacyjnej laby. Zapraszamy i zachęcamy również do obserwowania naszego fanpage na Facebooku, ponieważ szykujemy tam coś specjalnego mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektor CH Osowa.

Przed wydarzeniem na fanpage CH Osowa na Facebooku rozegra się konkurs, w którym będzie można wygrać bilety na dmuchane atrakcje pikniku. Warto obserwować profil, by nie przegapić zadania konkursowego i wziąć udział w zabawie https://www.facebook.com/CHOsowa

Festiwal Dmuchańców odbędzie się na parkingu CH Osowa w dniach 18-19 sierpnia od godziny 15.00 do 20.00 oraz 20 sierpnia w godzinach 11.00-20.00.