Turbo - 40-lecie zespołu Podwórko.art Gdynia Sprawdź!
stat

Turbo - 40-lecie zespołu Opinie (1)

TURBO wyrusza w trasę koncertową po Polsce w ramach przerwanych przez pandemię obchodów 40-lecia zespołu. Koncert w Gdyni odbędzie się w tradycyjnej formule elektrycznej.

Zespół zagra przekrojowy materiał podsumowujący dotychczasową działalność grupy.
Zapowiada się przynajmniej 2-godzinna dawka klasyki polskiego heavy-metalu.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


19:00 - otwarcie drzwi
19:30 - support
20:30 - TURBO

Zespół Turbo - legenda polskiego heavy metalu - w 2020 roku obchodził 40-lecie istnienia i z tej okazji zaprezentuje program przekrojowy (z wydłużoną setlistą), podsumowujący dotychczasową działalność.
Pojawią się utwory z większości wydawnictw Turbo, dlatego mamy nadzieję, że każdy kto przyjdzie znajdzie coś dla siebie.
Grupa powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann.
Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a także do Rosji.
W trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.
Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się Dorosłe dzieci, Kawaleria szatana, Ostatni wojownik, Strażnik światła i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy Piąty żywioł.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    80 zł
  • Przedsprzedaż
    60 - 70 zł
60 zł - przedsprzedaż - I pula (ilość ograniczona)
70 zł - przedsprzedaż - II pula do dnia koncertu
80 zł - na bramce w dniu koncertu
Kup bilet