Urban Zoo: Rodhad & Tijana T Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Urban Zoo: Rodhad & Tijana T

Żyjesz w betonowej dżungli? Miotasz się w klatce codzienności? Co powstrzymuje Cię, przed poddaniem się swej zwierzęcej naturze? Bo jeśli miejsce, czas, okoliczności i cała reszta łatwych wymówek, to mamy na to remedium - URBAN ZOO. Postaw na pierwotną energię, pokaż swoje prawdziwe, dzikie oblicze!

Artyści z największych, festiwalowych scen, wirtuozi elektroniki, poszukiwacze nowych brzmień i rebelianci starych - wszystkich ich spotkasz w jednym miejscu. Ludzie, którzy definiują na nowo zapomniane gatunki, tworzą oryginalne, zaskakujące kompozycje, i po prostu żyją muzyką są fundamentem URBAN ZOO. Na równi z Wami.

Rødhåd to prawdopodobnie jedna z najbardziej charakterystycznych postaci sceny techno ostatnich lat. Jego wytwórnia Dystopian szybko zawojowała świat - wystarczył tylko jeden release 2012 roku, by o obu zrobiło się głośno. Rødhåda cyklicznie można usłyszeć w berlińskim Berghain, ma też pewne miejsce w line-upach najważniejszych festiwali, m.in. Time Warp, Melt, Dimensions Festival czy Dekmantel. Ponadto, co roku znajduje się w czółówce rankingu najlepszych DJów według czytelników najważniejszego serwisu z muzyką elektroniczną, czyli Resident Advisor.

Main room:
RØDHÅD
Tijana T
rafiQue
SB
Vacos
vj: rybskie

Fountain:
Rhythm Baboon
Radek Cyman
REZA

Info:
http://sfinks700.com/
http://www.dystopian.de/
https://soundcloud.com/rodhad
http://www.soundcloud.com/tijanat

Bilety:
https://www.biletomat.pl/imprezy/urban-zoo-pres-rodhad-5059/

Ilość miejsc ograniczona!
Więcej informacji wkrótce!