Urszula - 40 lecie akustycznie Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Urszula - 40 lecie akustycznie Opinie (1)

pop
 • sobota, 26 listopada 2022, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  79 - 109
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

W tym roku URSZULA obchodzi okrągły jubileusz swojej działalności artystycznej! Z tej okazji jesienią wyruszy w trasę koncertową - URSZULA 40 lecie Akustycznie i już 26 listopada zawita do Gdańska do Klubu: Stary Maneż!

Wspólne świętowanie 40 lat działalności artystycznej, to niesamowita dawka potężnej energii. Podczas koncertu odbiorca usłyszy największe Przeboje Artystki takie jak: "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle", "Konik na biegunach" w znakomitych, akustycznych aranżacjach. Klimat stworzony przez Artystkę, pasja muzyków towarzyszących Urszuli oraz gra świateł i dźwięków przeniosą Państwa w świat niekończącej się zabawy i muzyki.

pop - koncerty w Trójmieście


Urszula to Artystka nietuzinkowa, wyraźna, nie do zdarcia. Wokalistka muzycznie balansująca między gatunkami rock i pop, od 40 lat na scenie. Zachwyca nadzwyczaj unikalną barwą głosu, brakiem gwiazdorzenia, ekspresją i siłą na koncertach, naturalnością.

Na drodze długoletniej kariery wykreowała mega przeboje, o jakich marzy każdy artysta, lecz nie każdemu udaje się to marzenie spełnić - przeboje, które omija czas. Dały jej one wierną, multipokoleniową publiczność.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2018)

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 - 109 zł
Kup bilet
lis 5

sobota, g. 14:00

lis 6

niedziela, g. 20:30

Gdańsk,