stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Utwory Pink Floyd w blasku księżyca Opinie (7)

Z wielką przyjemnością wracamy do Gdańska i zapraszamy na niepowtarzalne, multimedialne widowisko z muzyką Pink Floyd w roli głównej. Utwory z płyt "The Wall", "Wish You Were Here", "Animals" czy "The Division Bell" wywołują wyjątkowe emocje od dziesięcioleci. Na koncercie zaprezentowane zostaną na żywo przez zespół Spare Bricks, jedną z najlepszych i najoryginalniejszych floydowskich grup muzycznych.

rock / punk
Kup bilet
lut 24

sobota, g. 19:00

Widowisko jest hołdem dla jednego z największych zespołów wszechczasów. Usłyszymy w nim m.in. "Echoes", Shine On You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Hey You" czy "The Great Gig In The Sky", w której ze słynną wokalizą zmierzy się Agnieszka Szpargała, główna wokalistka i zarazem saksofonistka zespołu. Kobiecy wokal to jeden z głównych elementów, jaki wyróżnia Spare Bricks wśród innych coverbandów grających piosenki Pink Floyd. Jak podkreślają członkowie grupy, nie chcą kopiować swego ulubionego zespołu dosłownie. Nadają utworom osobisty charakter, ale na pewno z szacunkiem dla oryginałów. Miłośnicy Pink Floydów nie będą zawiedzeni.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Dodatkowo, wartość widowiska podniesie wykonanie w całości słynnej płyty "The Dark Side Of The Moon" z okazji 45 lecia pierwszego, scenicznego wykonania tego epokowego dzieła. Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje z wykorzystaniem dzieł światowej sławy fotografa Leszka Paradowskiego, który stworzył je specjalnie na potrzeby widowiska, oraz charakterystyczne dla muzyki Pink Floyd - lasery i efekty świetlne. Dodatkowo, w utworze Another Brick In The Wall, wystąpi chór dziecięcy z Gdyni pod kierownictwem Pani Ewy Szwajlik.

Czas: około 2 godz.

Wykonawcy:
* Spare Bricks A Pink Floyd Tribute Band:
Agnieszka Szpargała - śpiew, saksofon, Jacek Aumüller - gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, wizualizacje, Paweł Wrocławski - gitary, Tomasz Gadzina - instrumenty klawiszowe, Michał Słupski - perkusja.


Wydarzenie na FB
https://www.facebook.com/events/632732453582915/
Patronat mediany : Trojmiasto.pl

Przeczytaj także