VI Tydzień Małżeństwa Trójmiasto Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

VI Tydzień Małżeństwa

  • Kalendarz
    7 - 14 lutego
  • Lokalizacja
    Trójmiasto

Zapraszamy na VI Tydzień Małżeństwa organizowany przez Fundację Tydzień Małżeństwa. Kampania społeczna "Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa" (International Marriage Week) jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny.

Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach (www.marriage-weekinternational.com). Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

Program


Przewidzieliśmy wiele atrakcji i mnóstwo wartościowych wydarzeń w całej Polsce. W Trójmieście szczególnie zapraszamy 8.02.20, na całodniową imprezę "Małżeństwo w Centrum" do CH Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu. W programie spotkanie z prof. Lwem Starowiczem, występy młodych aktorów z SWA przy Teatrze Muzycznym, występy zespołu Smile Trio, Małżeński Kurs Pierwszej Pomocy prowadzony przez ratowników medycznych Paramedico, warsztaty, bezpłatne konsultacje ze specjalistami i wiele innych atrakcji.
14.02.20. zapraszamy do ECS na koncert dedykowany małżeństwom "Bo to jest miłość" wystąpi Orkiestra Bałtyckiej Filharmonii Młodych pod batutą Sylwii Janiak- Kobylińskiej, soliści: Barbara Lewicka (sopran), Przemysław Radziszewski (tenor), Grzegorz Piotr Kołodziej (baryton), Joanna Nawrot (sopran), Marcin Miloch (baryton), bilety w cenie 40zł/os do nabycia na kupbilecik.


Więcej informacji o programie VI Tygodnia Małżeństwa na tydzienmalzenstwa.pl