Valery Mess + Qulturka w Paszczy Lwa Paszcza Lwa Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Valery Mess + Qulturka w Paszczy Lwa

Paszcza Lwa zaprasza 24 marca na koncert Valery Mess + Qulturka.

VALERY MESS - Punk Rock Bydgoszcz
Valery Mess nie gra metalu ani hard rocka. Nie gra też reggae ani hip hopu. Na pewno nie gra też disco-polo ani piosenki aktorskiej. Valery Mess to nieustająca tradycja bydgoskiego punk-rocka w najczystszej i najszczerszej postaci, doładowana big-bitowym uderzeniem rodzimej muzyki rozrywkowej:
https://www.facebook.com/ValeryMessBDG
https://valerymess.pl/
https://www.youtube.com/@ValeryMess/videos
https://valerymess.bandcamp.com/
https://open.spotify.com/artist/5xB8Z63vl9oBaZ7PcIUows...

rock / punk - koncerty w Trójmieście


QULTURKA - Punk Rock Piła
Muzycznie zespół QULTURKA jest mocno zakorzeniony w punk rocku, ale czerpie też inspiracje z pozytywnych i skocznych dźwięków ska. Uzupełniające się wokale damski i męski, gitary, bas oraz perkusja tworzą mocny ale przyjemny w odbiorze tzw. pilski klimat. Ideologicznie świadomie i celowo zespół wspiera akcje antyrasistowskie, wolnościowe i ekologiczne.

Zespół powstał w Pile w 1995r. Przez 26 lat istnienia zespół wydał kilka płyt i zagrał sporo koncertów u boku bardzo znanych zespołów oraz na wielu festiwalach, w tym m.in. na WOODSTOCK.
Wokalistów Qulturki można usłyszeć m.in. na płycie zespołu STRACHY NA LACHY TO. Cover zespołu REPUBLIKA "Paryż-Moskwa 17.15", nagrany przez zespół w 2018 roku, stal się
singlem i otwiera płytę RE[punk]BLIKA.
http://www.facebook.com/qulturka.band
https://www.youtube.com/user/qulturkaband/about