Vintage na Podwórku - Podwórko Gdańsk
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Vintage na Podwórku

kiermasz

termin
sie 6
niedziela Godz. 12:00 - 18:00
miejsce Podwórko
adres Gdańsk, Łąkowa 35-38
bilety
wstęp wolny
Patronat

W niedzielę, 6 sierpnia Podwórko oraz kolektyw MECH zapraszają na targi vintage. Od godziny 12:00 do 18:00 kolekcjonerzy rzeczy vintage odkryją przed Wami skarby, skrywane od dekad w zakamarkach szaf.

Pchli Targ

lis 4

niedziela, g. 15:00 - 20:00

Gdańsk,


Podwórko to najgorętsza lokalizacja tego lata w Trójmieście. Industrialne przestrzenie na terenach byłej Królewskiej Fabryki Karabinów, co weekend zmieniają się w tętniące życiem hale, po brzegi wypełnione wyśmienitym jedzeniem, muzyką i ludźmi. Niewykorzystywane przestanie dostały drugie życie, które zachwyca bardziej niż w czasach swojego pierwotnego przeznaczenia. Vintage idealnie wpisuje się w klimat miejsca. Jak mówią inicjatorki wydarzenia, dziewczyny prowadzące MECH vintage - zorganizowanie eventu w tym miejscu zdawało nam się czymś naturalnym. To miejsce przyciąga ludzi, którzy na wiele rzeczy mają takie same poglądy, a vintage to coś zdecydowanie więcej niż stare ubrania.

Wszystkich chętnych do wystawienia swoich rzeczy zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym mech.vintage@gmail.com

Do tej pory wśród wystawców pojawią się najbardziej znane vintage shopy w Trójmieście: Mozaika Fashion Truck, Od Rzeczy Skład, Klamoty czy Vintage For Ever.

Partnerem wydarzenia jest UBER, dzięki któremy z kodem "vintage", zmęczeni po sobotniej nocy dostaniecie się na wydarzenie z 10% zniżką. Dodatkowo, na nowych użytkowników czeka 30 zł na pierwszy przejazd z kodem "podworko"!