W melodii ja Dwór Artusa - Oddział Muzeum Gdańska Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

W melodii ja Opinie (1)

26 października o godzinie 19.00 w gdańskim Dworze Artusa wybrzmią dźwięki melodii napisanych przez kompozytorów z wielu krajów. W ten sposób Chór 441Hz pod dyrekcją Anny Wilczewskiej zamierza zainaugurować kolejny sezon artystyczny. Będzie to również ukłon w stronę Gdańszczan - w przeddzień wyjazdu na festiwal do hiszpańskiej Tolosy, zespół zaprezentuje w swoim rodzinnym mieście repertuar przygotowany specjalnie na tę okazję.

W programie znajdą się utwory prezentujące rozmaite style muzyczne, o różnym charakterze - od renesansowych polifonii, aż do współczesnych utworów. Nie zabraknie również nastrojowych kompozycji z Kraju Basków - regionu północnej Hiszpanii, w którym leży festiwalowa Tolosa. Bogactwo prezentowanych dźwięków i melodii sprawi, że każdy koneser dobrych brzmień z pewnością znajdzie wśród nich coś, co go szczególnie zachwyci.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Nieprzypadkowe jest również miejsce, w którym odbędzie się koncert - Dwór Artusa to jedno z ważniejszych, reprezentacyjnych miejsc w Gdańsku. Chór 441Hz od początków swojej działalności jest związany z tym miastem, dlatego przed wyjazdem na Tolosako Abesbatza Lehiaketa chce zaczerpnąć nieco dobrej energii od Gdańska i Gdańszczan tak, aby w trakcie festiwalu móc dzielić się nią z innymi!

Zapraszamy serdecznie na niepowtarzalne wydarzenie!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Bilet ulgowy
    20 zł
20 zł – ulgowy (ulga przysługuje uczniom, studentom, osobom niepełnosprawnym, seniorom, posiadaczom karty dużej rodziny)
30 zł - normalny

Czytaj także