Wakacje z wolontariatem - aktywny sposób na lato w Gdańsku! Regionalne Centrum Wolontariatu Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Wakacje z wolontariatem - aktywny sposób na lato w Gdańsku!

cze 19

sobota, g. 21:00

Gdańsk,
wrz 10

piątek, g. 17:00 - 21:00

Gdańsk, Politechnika
Aktywny pomysł na wakacje w Trójmieście

Lato w Trójmieście możesz spędzić niestandardowo. Na jeden dzień zostań współorganizatorem imprezy dla biegaczy, zobacz jak wygląda mecz Lechii od kuchni lub weź udział w niesamowitych spektaklach w centrum Gdańska. A to nie wszystko.

Możliwości aktywnego spędzenia czasu jest wiele. Obserwowanie z pierwszej linii żaglówek, które od 29 czerwca do 2 lipca przystaną na Gdańskiej Motławie podczas Baltic Sail. Wcielenie się w gospodarza Europejskiego Centrum Solidarności podczas wydarzenia "Solidarity of arts" w sierpniu...

Te nietypowe propozycje to nie oferta nowego biura podróży, a centrum wolontariatu!
Jak można stać się częścią tych akcji? Przede wszystkim liczą się chęci! Wystarczy odwiedzić Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku i wziąć udział w spotkaniu informacyjnym.

Każdym takim wydarzeniem RCWG obala mit, że wolontariat to tylko pomoc społeczna. Wolontariat to również sport, kultura i rozrywka. To zajęcie dla każdego bez względu na wiek, zainteresowania czy sprawność fizyczną, nie pochłania dużo czasu i daje mnóstwo w zamian: doświadczenie, nowe relacje, rozwijanie pasji.

Wolontariusze to rewelacyjne wsparcie dla każdej imprezy - na bieżąco podają swoje rozwiązania i pomysły, które często jest uwzględniane przez organizatora, informują, kierują, dzielą się wiedzą i sprawiają, że uczestnicy wydarzeń czują się wyjątkowo.

Żeby wziąć udział w spotkaniu informacyjnym należy wejść na stronę:
http://wolontariatgdansk.pl/user/becomeVolunteer

Wakacyjne oferty wolontariackie można znaleźć tutaj:
http://wolontariatgdansk.pl/event/details/2896