Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu Teatr Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje przygotowane przez charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu. Zapraszamy na najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show.

wrz 27

niedziela, g. 18:00

Sopot, Monte Cassino 44
Tylko tutaj piękne i zmysłowe kobiety, eleganccy i czarujący mężczyźni wspólnie zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami i tworzą rozrywkę na najwyższym poziomie. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie. Dlatego też nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów: jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy "medyczna" marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos "zwykłego człowieka", w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.

Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów. Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy 'Prząśniczkę" i zaszalejemy z "Tym zegarem starym" w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście.

Zapraszamy na dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki. Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie "Co tu jest grane?".

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Występują:
- Fortepian Waldemar Malicki
- Dyrygent Bernard Chmielarz
- Sopran Anita Rywalska
- Tenor Marcin Pomykała
- oraz muzycy

Czytaj także