Walentynki w kinie Kino Kameralne Cafe Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, gdzie zabrać swoją drugą połówkę, albo jak spędzić czas tego dnia - mamy dla Ciebie propozycję. Serdecznie zapraszamy na Walentynki w Kinie Kameralnym!

Kameralnie, romantycznie, z kieliszkiem wina w podziemiach Gdańska przy filmie.
14 lutego w naszym kinie specjalnie dla Was przygotowaliśmy pokazy filmowe.

15:00 "Córka trenera" - pokaz przedpremierowy
17:30 "Wszyscy wiedzą" - pokaz przedpremierowy
20:15 "Tylko kochankowie przeżyją"
23:00 Nocne Granie: "Love"

"Córka trenera"
Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

"Wszyscy wiedzą"
Po wielu latach nieobecności Laura wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Bardem), swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

"Tylko kochankowie przeżyją"
Bohaterami filmu jest para wampirów o imionach Adam i Eve. Adam (Tom Hiddleston), żyjący na opuszczonych przedmieściach Detroit, mieszka w dużym, starym domu, wypełnionym sprzętem muzycznym różnej proweniencji. Jest aktywnym muzykiem, którego nagrania są popularne w amerykańskich klubach - jednakże prawie nigdy nie opuszcza domu. W zdobywaniu sprzętu pomaga mu "zombie" (tak Adam nazywa zwykłych ludzi) Ian, który nie jest świadom prawdziwej natury Adama. Jako wampir, Adam żyje od kilkuset lat - wielokrotnie w filmie pojawiają się sugestie, że osobiście znał wiele historycznych postaci (np. Byrona ). Żona Adama, Ewa (Tilda Swinton), mieszkająca w Tangerze miłośniczka książek, porozumiewa się z nim głównie za pomocą wideokonferencji. Jako wampiry, oboje mają "humanitarne" sposoby zdobywania krwi, którą muszą regularnie spożywać - np. kupują ją od sowicie opłacanych lekarzy pracujących w bankach krwi.

"Love"
Film wyłącznie dla widzów dorosłych. Zawiera śmiałe sceny erotyczne.
Pod wpływem telefonu od matki byłej dziewczyny Murphy wspomina płomienny romans z Electrą, pełen obietnic, ekscesów i pomyłek.

Informacja o biletach

  • Kontakt
    58 690-70-75
Rezerwacje biletów tel. 58 690-70-75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

Cena biletu 20 zł
Dostępne vouchery w cenie 50 zł dla dwóch osób z kieliszkiem wina.

Czytaj także