Warsztat Improwizacji Komediowej - Leszek Ludwicki Teatr w Oknie Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Warsztat Improwizacji Komediowej - Leszek Ludwicki

Zapraszam Cię na spotkanie otwierające poziom 1. warsztatów impro, zupełnie za darmo. Pierwszy wtorek października! Po spotkaniu zadecydujemy czy chcemy razem pracować przez cały rok szkolny, który zakończymy występem powarsztatowym.

Czym jest impro?
To sztuka tworzenia scen, a nawet i całych spektakli komediowych na żywo, bez scenariusza, również i takich poruszających emocjonalnie.

Dla kogo warsztat?
Dla każdego kto chce poznać sztukę improwizacji od kuchni, z doświadczeniem dramatycznym i dla tych bez żadnego doświadczenia scenicznego.

Czego nauczysz się na zajęciach?
-podstaw improwizacji teatralnej
-pracy scenicznej
-poznasz i rozwiniesz swoją kreatywność
-gier improwizowanych i ich reguł, które leżą u podstaw metodologii wybitnego nauczyciela teatru Keitha Johnstonea
-rozwiniesz umiejętności miękkie, które przydają się również w życiu codziennym po za sceną.
Na koniec jeśli zechcesz to wystąpisz w spektaklu krótkich form improwizowanych.

Co dostajesz?
Cotygodniowe zajęcia. Pozytywnie spędzony czas, w przyjaznej atmosferze, kupę śmiechu i potencjalnie nowych odjechanych znajomych. Naukę w najefektywniejszej formie przyswajania, czyli przyjemnej zabawy.
W Stanach zajęcia z impro są bardzo cenione, kursy improwizacji przechodzi wielu scenarzystów, komików, stand-uperów, aktorów i reżyserów, o YouTuberach nam nie wiadomo, ale na pewno może pomóc.


Prowadzi:
Leszek Ludwicki - Improwizator, Aktor, Ex-Tancerz, Teoretyk Teatru. Od 14 lat związany z estradą, 11 lat temu zaczął podróż teatralną. Doświadczenie zbierał w Polsce i Europie u boku doskonałych trenerów, aktorów i reżyserów z całego świata. Laureat i stały bywalec festiwali Improwizacji w całej Polsce. Członek Stowarzyszenia Teatralno-Edukacyjnego Korkoro.
Założyciel No i Fajnie - Teatr Impro, L et S DUET, exMOVIEmy.

Informacja o biletach

200 PLN miesięcznie (z możliwością odliczenia do 2 nieobecności 100 PLN)