Warsztaty Makramy Nadbałtyckie Centrum Kultury Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Makramy

Drewno, słony zapach morza, ciepłe promienie słońca. Lato trwa, nie pozwólmy mu odejść zbyt szybko. Zatrzymajmy je w makramach inspirowanych Bałtykiem.

w każdą niedzielę (od 06.12 do 20.12.2020), g. 10:00

Gdańsk,
Makrama to znana już w starożytności sztuka wiązania sznurka. Zainspirowani pięknem Morza Bałtyckiego będziemy tworzyć makramy na drewnie zakonserwowanym przez morze. Wystarczą chęci i kreatywność! Podstaw nauczycie się podczas 3-godzinnych warsztatów pod okiem Mamakrama- warsztaty makramy. A wszystko to w pięknym wnętrzu Sali Mieszczańskiej w Ratuszu Staromiejskim. Ewa Rutynowska organizuje warsztaty makramy w Trójmieście jako Mamakrama- warsztaty makramy. Zachęca do twórczej pracy poprzez odkrycie nowej techniki, która nie ogranicza, bo pleść można wszystkim i wszędzie. Jej prace związane są z fascynacją morzem, a wyprawy po driftwood traktuje jak ekscytujący etap tworzenia. Wolny człowiek lasu- przekazuje zamiłowanie do natury prowadząc zajęcia dla dzieci w leśno- wolnościowym przedszkolu.

Potrzebne materiały zostaną zapewnione. Makramy stworzone podczas warsztatów są własnością uczestników.

Warsztaty odbywają się z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad higieny i bezpieczeństwa. Każdemu uczestnikowi zapewnione zostaną środki higieny osobistej - maseczka i płyn dezynfekujący. Uczestnicy zobowiązani są do zaakceptowania regulaminu warsztatów.

https://www.nck.org.pl/sites/default/files/media/documents/2020/regulamin-warsztatow_0.pdf

Wydarzenie w ramach projektu Kolory Bałtyku.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Bilet ulgowy
    25 zł
Bilety do nabycia: www.interticket.pl
Zniżka przysługuje uczniom i studentom do 24 r.ż., rencistom i emerytom oraz posiadaczom Karty Euro 26 i Karty do Kultury.