Warsztaty Tkackie Z innej Parafii Gdansk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Tkackie

Jeżeli masz ochotę na chwilę zatrzymania i chcesz spędzić czas w przyjaznej i twórczej atmosferze - zapraszamy na warsztaty tkania w pięknej i niebanalnej przestrzeni kawiarni Z Innej Parafii. Podczas warsztatów pokażemy jak krok po kroku wykonać małą tkaninę na ścianę (potocznie zwaną makatką). Opowiemy o tym czym jest osnowa, a czym wątek, a także zdradzimy tajniki podstawowych splotów tkackich. Pokażemy również jak zdjąć tkaninę z ramki, wykończyć ją i wyeksponować na ścianie.

sty 23

niedziela, g. godz., 12:00

Gdańsk,
Cena za warsztaty obejmuje:
- zestaw tkacki na własność dla każdej z uczestniczek warsztatów (ramka tkacka, grzebyk, przekładka, igły) oraz wysokiej jakości materiały (wełna czesankowa, wełna, bawełna) potrzebne do utkania makatki.
- 3h warsztatów w kameralnej grupie.
- kawa/herbata i coś słodkiego

W celu potwierdzenia zgłoszenia należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł (po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy dane do przelewu). Zaliczka nie podlega zwrotowi jeżeli rezygnacja z warsztatów zgłaszana jest później niż 4 dni przed terminem warsztatów. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów i zwrócenia zaliczki w przypadku nie uzbierania minimalnej ilości uczestników.

Prowadzące:
Karolina (Babka tka) - zapalona tkaczka i miłośniczka rękodzieła wszelakiego, jej makatki oraz kulisy ich powstawania można obejrzeć tutaj:
https://www.facebook.com/babkatka/

Ania (Pracownia Przystań) - zapalona tkaczka, hafciarka i rękodzielnik z dyplomem oraz wieloletnim doświadczeniem warsztatowym, jej działania można śledzić tutaj:
https://www.facebook.com/pracownia.przystan/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    200 zł
Zgłoszenia należy dokonać drogą mailową: roozycka@gmail.com