Warsztaty dla Kobiet Galeria Handlowa Madison Gdańsk Sprawdź!
stat

Warsztaty dla Kobiet

Rozwój, motywacja, zdrowie, uroda i relaks ... czyli zajrzyj do Madison na warsztaty rozwojowe Tylko dla Kobiet. 

Codziennie w biegu, pomiędzy pracą, domem, szkołą, zakupami, zajęciami dzieci, praniem, sprzątaniem, gotowaniem ... codziennie ... próbują dogonić same siebie. Takie są współczesne kobiety. W gąszczu obowiązków i zadań do wykonania walczą o chwilę tylko dla siebie. Dlaczego? Bo siła kobiet tkwi w silnym umyśle, pewności siebie, akceptacji i samorealizacji. Znamy to, w końcu same jesteśmy kobietami, matkami, córkami, żonami ... - mówią Anna Flis i Jowita Spychalska, ambasadorki programu "Sukces to JA" Fundacji Sukces Pisany Szminką, które razem z Galerią Handlową Madison stworzyły program warsztatów rozwojowych dedykowanych właśnie kobietom. Warsztaty dla kobiet organizowane na terenie Galerii Handlowej to dla nas nowość, ale i ciekawe wyzwanie, możliwość dotarcia do wielu uczestniczek, które być może nie miały okazji brać jeszcze udziału w tego typu przedsięwzięciach, a chciałyby zadbać o swój rozwój osobisty - dodają.

Cykl warsztatów rozwojowych, których I edycja odbyła się w czwartek 28.02.2019 r., będzie realizowany na terenie Galerii Madison przez cały rok aż w 10 edycjach - od lutego do listopada w każdy ostatni czwartek miesiąca.


W ramach cyklu przeprowadzimy wykłady i zajęcia praktyczne z dziedzin takich jak: psychologia, rozwój osobisty, zdrowie i uroda, praca i biznes. Podczas każdych warsztatów na uczestniczki czekać będą prezenty niespodzianki przygotowane przez Galerię Madison, a także szereg aktywności dodatkowych, będących wartością dodaną do warsztatów.
Zajęcia prowadzone są w specjalnie przygotowanej strefie warsztatowej, zlokalizowanej na II piętrze Galerii Madison, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Intersport. Specjalnie z myślą o pracujących paniach, które będą zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu, każdorazowo warsztaty będą odbywać się w godzinach popołudniowych tj. 16:30-20:00.
Najbliższe spotkanie z cyklu  odbędzie się w czwartek 29 sierpnia pod hasłem: Jak zbudować markę osobistą? Wizerunek pracownika w mediach społecznościowych - Linkedln i nie tylko. Spotkanie poprowadzi Izabela Wołyniec - Sobczak.

Izabela Wołyniec-Sobczak
Coach & doradca kariery, rekruter & headhunter, ekspert personal brandingu, trener umiejętności miękkich.
Wspiera kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po lepszą pracę. Pomaga przygotować się do zmiany pracy, zmienić ścieżkę zawodową. Uczy, jak poruszać się po wymagającym rynku pracy, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej oraz jak budować swoją markę osobistą, aby być cenionym i poszukiwanym przez pracodawców specjalistą.
Prowadzi konsultacje i procesy coachingowe dla klientek indywidualnych, pracując nad ich rozwojem zawodowym. Oferuje kursy online i szkolenia otwarte dla wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoją karierą zawodową, zdobyć nową, satysfakcjonującą pracę, wyznaczyć nową ścieżkę kariery.
Współpracuje także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów firmy SalesWise, wyszukując na rynku specjalistów, ekspertów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy.
Certyfikowany konsultant metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.
Prelegentka na konferencjach, autorka artykułów publikowanych m.in. w HR Polska, Personel Plus, Rzeczpospolita, Marketer Plus, Sukces Pisany Szminką, Świat Elit, Inn Poland,  Mam Startup, Firmer. Laureatka Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.
Ambasadorka Fundacji Sukces Pisany Szminką oraz mentorka Poznań Mentoring Walk.
Autorka książki "Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń."
Prowadzi grupę na Facebooku "Menedżerki swojej kariery", w której wspiera kobiety w życiu zawodowym.
Prywatnie mama dwójki chłopców i pasjonatka slow life.

Dlaczego Galeria Madison? Galeria Madison - ze względu na lokalizację oraz swój charakter - jest idealnym miejscem do realizacji wydarzeń dedykowanych kobietom. Galeria Madison to bardzo kameralny i doskonale wpasowany w przestrzeń miejską obiekt,  który ze swoją butikową, śródmiejską ofertą stanowi idealną destynacją dla tych wszystkich zabieganych kobiet, które ceniąc swój czas, wybierają obiekty kompaktowe, w których mogą szybko i komfortowo zrealizować swoje codzienne potrzeby.

Zapisy na każdą kolejną edycję warsztatów będą odbywać się poprzez stronę internetową (ok. 1,5 tyg. przed warsztatami) Galerii Madison: www.madison.gda.pl. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Partnerem medialnym akcji jest: Magazyn Kobiet Mademoiselle.