stat
Wydarzenie już się odbyło

Warsztaty pływania metodą Total Immersion Opinie (2)

Pracujesz przy biurku, boli Cię kręgosłup, lekarz wciąż mówi o pływaniu, ale uważasz, że nie masz kondycji, przecież nie pływałeś od lat, a poza tym zawsze Cię to męczyło?
A może przygotowujesz się do triathlonu i chciałbyś wsiadać na rower z większą rezerwą energii niż do tej pory? Nie ważne czy jesteś sportowcem, czy szukasz zdrowia i relaksu po pracy - nauczymy Cię jak pływać kraulem z przyjemnością i bez zadyszki.

w każdą sobotę (do 31.08), g. 8:30 - 9:30

Gdynia, Plaża przy Polance Redłowskiej
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 09.02.2025), g. 18:00

Gdańsk, Spacerowa 65
bilety 180 zł
Czym jest metoda Total Immersion?

Metoda pływania stworzona przez Terry'ego Laughlina, amerykańskiego trenera, pasjonata pływania, człowieka, o którym mówi się, że każdego jest w stanie nauczyć pływać. Total Immersion, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod nauczania pływania, koncentruje się przede wszystkim na nauce unikania oporu w wodzie. Dzięki odpowiedniemu zestawowi ćwiczeń jest przy tym bardzo efektywna, pozwala znacząco poprawić umiejętności pływackie w stosunkowo krótkim czasie. Fundamentalną zasadą Total Immersion jest harmonia ze środowiskiem wodnym, umiejętne wykorzystanie cech, właściwości i sił w niej panujących. Szczególny nacisk kładziony jest na efektywność i oszczędzanie energii.

Naukę pływania metodą Total Immersion może podjąć każda dorosła osoba, niezależnie od wieku, która nie czuje strachu przed wodą i jest w stanie zanurzyć głowę pod wodą.Zobacz technikę pływania jednego z naszych trenerów

Zapraszamy na weekendowe warsztaty kraula metodą Total Immersion w Gdyni, prowadzone przez certyfikowanych coachów Total Immersion.

Jak wyglądają warsztaty pływania metodą Total Immersion?

Trzy 90-cio minutowe sesje basenowe w kameralnych grupach, każdego dnia jedna

Piątek - poświęcimy na oduczenie marnujących energię ruchów i opanujemy ćwiczenia równowagi, które pozwolą pozostać bezwysiłkowo opartym o wodę i poprawią Twoją wydajność i łatwość poruszania się.

Sobota - pokażemy jak poruszać się w wodzie z dużo większą ekonomiką zachowując opływową sylwetkę ciała i jak prawidłowo rotować.

Niedziela - nauczymy Cię wykorzystywać napęd, łącząc pracę ramion z dobrze ułożonym, opływowym i rytmicznie rotującym tułowiem. Przejdziesz z pływania jak człowiek na pływanie jak ryba w trakcie stopniowego zastępowania ćwiczeń pływaniem pełnym stylem.

Sesje basenowe będą uzupełnione zajęciami teoretycznymi oraz analizą wideo.

Pełen harmonogram warsztatów i zapisy

CENA: 500 zł /osoba

Cena obejmuje:

- wstęp na basen,
- 3 x 90 min. zajęć praktycznych w wodzie prowadzonych przez certyfikowanych coachów Total Immersion,
- wideoanalizę stylu pływackiego podczas pierwszego i ostatniego dnia warsztatów,
- 2h 45 min. zajęć teoretycznych
- preferencyjne warunki doskonalenia techniki pływania w małych grupach, w Gdyni.

Miejsce realizacji zajęć:

-Pływalnia Centrum Sportowego "U Jezuitów", Gdynia ul. Tatrzańska 35 zobacz na mapie Gdyni

-godz. 19:15Kontakt i zapisy:

Ryszard Wachowski,
tel.: +48 695 621 268,
e-mail: ryszardwachowski.tigdynia@gmail.com