Warsztaty rodzinne - Pr4cown1a mł0d3go programi5ty Centrum Nauki EXPERYMENT Gdynia Sprawdź!
stat

Warsztaty rodzinne - Pr4cown1a mł0d3go programi5ty

Czy wiedzieliście o tym, że przygotowanie kanapki to tak naprawdę skomplikowany algorytm? A od algorytmu już całkiem blisko do... PROGRAMOWANIA! Na naszych warsztatach rodzinnych wykorzystacie smartfony i tablety (najlepiej przynieście swoje), by zaznajomić się z podstawami programowania. Nowe technologie wciąż się rozwijają, wy rozwińcie zatem swoje kompetencje i razem z nami pobawcie się w programistów.

Warsztaty rodzinne - Pr4cown1a mł0d3go programi5ty odbędą się w dniach 16-17 listopada w Centrum Nauki EXPERYMENT. Warsztaty trwają godzinę i zaczynają się godz.12:15 lub 15:00. Bilety czekają na stronie bilety.experyment.gdynia.pl.

Przy wejściu zostaniecie powitani przez niecodziennego gościa, który następnie zaprowadzi Was do pracowni młodego programisty, gdzie między innymi:
- nauczycie się podstawowych komend programowania,
- sami uruchomicie robota,
- staniecie się kibicami podczas walki sumo.

Minimalny wiek uczestników warsztatów to 9 lat.

Zasady warsztatów rodzinnych są do pobrania TUTAJ

Informacja o biletach

Sprzedaż biletów w systemie online od 20 października na bilety.experyment.gdynia.pl oraz w kasach centrum. Liczba miejsc ograniczona. 
Koszt udziału w warsztatach: 12 zł/uczestnik, niezależnie od wieku*.

*dla osób biorących udział w warsztatach bilety na wystawę EXPERYMENTU w promocyjnej cenie biletu ulgowego (12 zł)! Bilety na wystawę w cenie promocyjnej możesz nabyć online oraz w kasach EXPERYMENTU w dniu wydarzenia.