Warsztaty z Martą Siembab - ekspertem zapachowym PURO Gdańsk Stare Miasto Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Warsztaty z Martą Siembab - ekspertem zapachowym

W czwartek 12 kwietnia Akademia Mistrzów zaprasza do PURO Hotel Gdańsk Stare Miasto na wyjątkowy warsztat z Martą Siembab, jedynym polskim senselierem - niezależnym ekspertem przekazującym wszechstronną wiedzę związaną ze zmysłem węchu.

Relacja z imprezy

Marta Siembab działa na terenie całej Europy szkoląc profesjonalistów z branży perfumiarskiej, współpracuje z uczelniami wyższymi, występuje jako prelegent konferencji poświęconych designowi, jest prekursorką w dziedzinie wykorzystania zapachu w projektowaniu i biznesie. Organizuje warsztaty poświęcone kreowaniu wizerunku poprzez zapach, a także unikalne na polskim rynku warsztaty sense brandingu - projektowania zmysłami i mapowania przestrzeni zapachem.

Warsztat będzie solidną porcją eksperckiej wiedzy zilustrowaną doskonałej jakości perfumami. 3 główne moduły spotkania to: zapachowy dress code, garderoba zapachowa i love story.

W programie mamy także dla naszych gości pyszny poczęstunek, lampkę wina oraz liczne niespodzianki.

Strona Marty Siembab: http://www.senselier.pl/

AKADEMIA MISTRZÓW to dzielenie się doświadczeniem przez osoby, które odniosły sukces w biznesie, inspirowanie do działania i rozwoju, przekazywanie pozytywnej energii, zarażanie pasją oraz dobre praktyki biznesowe.

MISTRZAMI spotkań byli już m.in.:
Wojciech Eichelberger, Leszek Balcerowicz, ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce H. M. Charles Crawford, Elżbieta Hibner, Katarzyna Miller, prof. Magdalena Środa, prof. Jerzy Bralczyk, Katarzyna Montgomery, Ewa Ewart, Ewa Foley.

Akademia Mistrzów to projekt skierowany do ludzi biznesu oraz każdej osoby, która chce się rozwijać i inwestować w siebie.

Strona Akademii Mistrzów: http://akademiamistrzow.com/

Ilość miejsc na warsztat ograniczona.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy uiścić wpłatę do dnia 08.04.2018 w wysokości 155 PLN na konto:

TASK Consulting Barbara Wandachowicz Kowalczyk
07 1020 3408 0000 4902 0162 6795
z dopiskiem "imię i nazwisko - Akademia Mistrzów z Martą Siembab"