Warsztaty z Myślenia Wizualnego w ramach działania Inkubatora Innowacji Społecznych. Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni zaprasza do udziału w spotkaniu warsztatowym organizowanym w ramach Inkubatora Innowacji Społecznych w Gdyni.
Warsztaty z Myślenia Wizualnego mają na celu rozbudzenie kreatywności i wyobraźni oraz pokazanie, że rysowanie jest dla wszystkich i może wspierać wiele procesów, ułatwiać zrozumienie skomplikowanych treści, zapamiętywanie, czy porządkowanie myśli na papierze. Warsztaty będą wprowadzeniem do stosowania technik sketchnotowania na co dzień, gimnastyką ręki i wyobraźni.
PROGRAM:
- Pobudka kreatywności
- ABC sketchnotingu, czyli ramki, dymki, chmurki, kolory, cienie,
- rysunek człowieka - ludzika różne typy i aktywności,
- jak szybko narysować emocje
- jak świadomie stosować kolory, co dają cienie,
- narysujesz pierwsze symbole, ikony
- stworzysz swoją własną wizualną notatkę - RYSNOTKĘ
Warsztat przygotuje i poprowadzi Anna Szczepkowska z VisualCoach
Spotkanie skierowane są do osób pracujących w Inkubatorze Innowacji Społecznych, w obszarze usług opiekuńczych i społecznych, pracowników instytucji publicznych, NGO, badaczy, przedsiębiorców, innowatorów i wszystkich osób poszukujących i projektujących innowacyjne rozwiązania w obszarze społecznym.
Warsztat odbędzie się w czwartek, 07 grudnia 2017 r, w godz. 16:00-19:00 w budynku IV PPNT sala
F0.28 (Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98).
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.
Zapisy przez serwis evenea:
https://warsztatyzmysleniawizualnego.evenea.pl/Warsztat towarzyszy projektowi "Innowacje na ludzką miarę - wsparcie rozwoju mikroinnowacji w obszarze usług opiekuńczych dla osób zależnych". Więcej na
www.innowacjespoleczne.org.pl
Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.