Warsztaty z win afrykańskich z Izą Kamińską Pili Pili Gdańsk Sprawdź!
stat

Warsztaty z win afrykańskich z Izą Kamińską

Specjalnie dla Was przygotowujemy warsztaty z win afrykańskich, które poprowadzi Iza Kamińska. Będzie to dwugodzinny warsztat z winami z RPA. Historia początków wina w Południowej Afryce, najważniejsze regiony, style, szczepy, ale też nowinki winiarskie. Obalimy mity, pokażemy, co w afrykańskiej trawie dziś piszczy oraz posłuchamy ciekawych opowieści Izy.

Sześć świetnych win, na które dostaniecie rabat -20% przy ich zakupie w dniu warsztatów! Jest to jedyne takie wydarzenie w Trójmieście, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwie dostępne godziny tego samego dnia.
- 16:00 - 18:00 (2h)
- 18:30 - 20:30 (2h)

Proponujemy dwie opcje zakupu wstępu na warsztaty:
1. Zakup biletu na warsztaty w PiliPili Cafe & Drink Bar! przy barze (płatność gotówką, bądź kartą). Przy zakupie biletu na warsztaty w naszym Cafe, prosimy o podanie imienia oraz godziny w jakiej chcecie wziąć udział w warsztatach.
2. Wykonanie przelewu na konto. Treść: warsztaty winiarskie Pili Pili, oraz przesłanie maila na adres: a.drawc@pilipili.pl z potwierdzeniem wykonania przelewu oraz w treści maila wpisanie godziny w jakiej chcecie wziąć udział w warsztatach.

Liczba miejsc ograniczona! Bilety na warsztaty możecie zakupić do 1 października 2020.

Izabela Kamińska - dziennikarz winiarski, trener kursów WSET. Z wykształcenia neofilolog. Przez kilka sezonów prowadziła wine bar (Bardeaux w Cudzie nad Wisłą). Później przez 5 lat pracowała dla firmy Mielżyński Wines Spirits Specialities, gdzie zajmowała się szkoleniami, wyborem win do portfolio i stworzyła cykl autorskich degustacji Akademia Wina. Jest wykładowcą kursów winiarskich w ramach międzynarodowej szkoły WSET (Wine and Spirits Education Trust). Napisała ponad 200 artykułów o winie, podróżach, jedzeniu i winnym lifestyleu: przez 6 lat pisała dla portalu winiarskiego Winicjatywa i później dla magazynu Ferment wydawanego przez portal Winicjatywa; współpracowała z magazynem Smak; a obecnie ma swój stały dział winiarski w magazynie Kukbuk. Prowadzi autorski program Ale Wino! na YouTube, w którym razem ze współprowadzącym, Tomaszem Czudowskim, starają się w prosty sposób przybliżyć widzom świat wina degustując, opowiadając i podróżując po świecie z kamerą. Nie lubi się nudzić, za to kocha wina musujące, jazz i grube książki, oraz swoje psy i podróże.