Warsztaty zakupowe i kolacja autorska z Katarzyną Bosacką Hotel Sopot Sopot Sprawdź!
stat
PATRONAT

Warsztaty zakupowe i kolacja autorska z Katarzyną Bosacką Opinie (7)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Czy wiesz jakie rzeczy wybierać w sklepie, aby być świadomym konsumentem? Na Dzień Kobiet warto wybrać się na warsztaty zakupowe i kolację autorską z Katarzyną Bosacką, które odbędą się 9 marca od godz. 17:00 w Hotelu Sopot.

Katarzyna Bosacka to dziennikarka telewizyjna i prasowa znana głównie z programów w TVN Style m.in. "Wiem co jem i wiem co kupuję". Autorka artykułów i książek o tematyce konsumenckiej i poradnikowej, żona byłego ambasadora RP w Kanadzie, mama czwórki dzieci. W trakcie wykładów zwróci uwagę, co zrobić by nie dać się nabrać na puste hasła i nic nie znaczące obietnice producentów. Przekona, że nasze decyzje w chwili zakupu są ważne, bo ich skutki będziemy odczuwać przez długi czas nie tylko my sami, ale i nasze rodziny.
Po warsztatach, w restauracji No. 88 odbędzie się autorska kolacja przygotowana wraz z Szefem Kuchni Wojtkiem Borysewiczem. Wśród dań komentowanych przez samą autorkę znajdzie się śledź w mrożonej łódce, krem z dyni z żubrówką, pierś kaczki z zielonymi kopytkami i czerwoną kapustą (w wersji wegetariańskiej łosoś bałtycki) a na deser słodko-kwaśny sernik z różą. Będą to dania przygotowane z książki "Bosacka po polsku".

Rezerwacje: +48 882 075 306 

Czytaj także