Webinarium: Zagubieni w pandemii Online Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Webinarium: Zagubieni w pandemii

  • poniedziałek, 18 października, godz. 17:00
  • Lokalizacja
    Online
    Organizator: MOPS
  • Bilety
    wstęp wolny

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Zagubieni w pandemii, które odbędzie się na platformie Zoom. Spotkanie będzie prowadzone przez psychologów Zespołu Poradnictwa Specjalistycznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.

Tematem spotkania będzie doświadczenie poczucia zagubienia w pandemii, czyli jak pandemia sprawiła, że większość z nas poczuła się zagubiona w tak dobrze znanym świecie.

- Webinarium jest o tym, co się z nami dzieje, gdy doznajemy długotrwałego stresu lub/i izolacji mówi Wojmir Strzałkowski - psycholog współprowadzący webinarium. Opowiemy jak sobie radzić w tym trudnym czasie, jak rozpoznać u siebie i bliskich, że nie radzimy sobie z codziennością i wymagamy wsparcia innej osoby lub specjalisty dodaje psycholog.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zalogować na platformie zoom.

Dane do logowania:
https://us04web.zoom.us/j/72196981994?pwd=NXdHQnhXaks3Y3dPaTFIOWZFVGNaQT09

Meeting ID: 721 9698 1994
Passcode: c3jj

Osoby prowadzące webinarium:
Katarzyna Hejko psycholog, od 7 lat pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. W 2019 r. pełniła funkcję Przewodniczącego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Sopocie. Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia w Warszawie.

Wojmir Strzałkowski psycholog, od 16 lat pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. W latach 2011 2014 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Sopocie. Absolwent Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia w Warszawie.