White Highway i goście: Bad Taste, FMR Blues Club Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

White Highway i goście: Bad Taste, FMR

Zapraszamy na potężne hard rockowe uderzenie na Pomorzu! 22 września w Blues Club w Gdyni na jednym z koncertów promujących debiutancki album "Hittin'The Road" wystąpi White Highway oraz goście: Bad Taste - rock band oraz FMR z Trójmiasta!

White Highway to jeden z nielicznych reprezentantów polskiego hard'n'heavy inspirowanego latami '80 z mocnym damskim wokalem na froncie. W grudniu 2018 r. zespół wydał swój debiutancki album, który został wydany przez wytwórnię Lynx Music. Album zawiera 10 autorskich kompozycji i został doceniony przez licznych recenzentów. Pozytywna recenzja płyty została opublikowania m.in. w lutowym numerze magazynu "Teraz Rock". W muzyce grupy pobrzmiewają echa takich wykonawców jak: Whitesnake, Def Leppard, Giant, Vixen, Saraya czy elementy muzyki filmowej, a nawet progresywnej! Aktualny materiał koncertowy zawiera utwory z najnowszego albumu długogrającego pt. "Hittin' the road" oraz EP-ki o tytule "City Lights" wydanej w 2017 roku własnym sumptem grupy.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


White Highway tworzą:
Kasia Bieńkowska - wokal, teksty,
Paweł Gromadzki - gitara
Michał Dybus - bas,
Mirek Skorupski - klawisze,
Tomek Sobieszek - perkusja.

Goście specjalni:
Bad Taste - rock band

FMR
FMR. Fly My Ravens. FMR. Efemera. Efemeryczny.
Trzy litery opisujące trójmiejski zespół. "Lećcie, moje kruki".
Trzy osoby, które spotkały się, by powiedzieć kilka słów i zagrać kilka nut o Miłości i Nienawiści, Świetle i Ciemności, Rozumie i Emocji.

Slavomiro Vonzo - gitara, wokal
Magda Lena - perkusja
Mikołaj Głazowski - gitara basowa, wokal