Whitney - Queen Of The Night Gdynia Arena Gdynia
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Whitney - Queen Of The Night

pop

termin
gru 8
sobota Godz. 19:30
miejsce Gdynia Arena
adres Gdynia, Kazimierza Górskiego 8
bilety
Patronat
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Koncert "Whitney: Queen of the night" jest oszałamiającym świętem muzyki, a także hołdem dla życia i twórczości jednej z najwspanialszych i najczęściej nagradzanych artystek naszych czasów - Whitney Houston. Po czterech latach nieustannych występów w Wielkiej Brytanii, zespół nareszcie zawita do Polski i ruszy w trasę koncertową.

Beata i Bajm - 40 lecie

pop
gru 15

sobota, g. 19:30

Gdańsk Sopot,

Agnieszka Chylińska - Pink Punk Tour

gru 15

sobota, g. 19:00 - 21:00

Gdynia,


Podczas show widzowie będą mogli usłyszeć największe przeboje w oryginalnych aranżacjach koncertowych, jakie wykonywane były podczas występów artystki. Możecie więc być pewni, że nie zabraknie takich hitów jak: "I Have Nothing", "I Wanna Dance With Somebody", "One Moment in Time" czy "I Will Always Love You".

Ale to nie wszystko! Organizatorzy tego wydarzenia zadbali także o detale, takie jak wizerunek artystów, który inspirowany jest wyglądem scenicznym Whitney, jej fryzurami, makijażem czy kostiumami, które podczas występu zmieniane są aż 7 razy!

Jeśli dodać do tego wspaniałą obsadę, składającą się z zespołu, tancerzy oraz piosenkarzy, a także oszałamiającą grę świateł, to mamy rarytas nie tylko dla fanów Whitney Houston, ale również dla tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z Jej twórczością. Przygotujcie się więc na ucztę dla zmysłów, niemałą dawkę wzruszenia i spore emocje... nadchodzi bowiem Królowa Nocy!

Informacja o biletach

Bilety dostępne na stronie: www.tixer.pl