Wideo w nieruchomościach Property Spot. Gdynia Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Chcesz nadążać za najbardziej popularnym trendem w branży nieruchomości jakim jest wideo? Jak nagrywać i czy w ogole nagrywać vlogi? Czy wideo to dobry sposób na marketing swojego biura nieruchomości? Jak wykorzystać wideo do sprzedaży nieruchomości? Ile to kosztuje?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas warsztatów poświęconych szerokiemu zagadnieniu jakim jest wideo w branży nieruchomości. Będziecie mogli także spróbować swoich sił przed kamerą!

Prowadzący: Jakub Rajnik
Charyzmatyczny agent nieruchomości dla którego praca nie kończy się na siedzeniu w biurze i prezentowaniu mieszkań. Od 6 lat zajmuj związany z pośrednictwem realizując ok 120 transakcji na rynku pierwotnym i wtórym. Ostatni rok to praca pod własną marką RJK Invest zajmując się głównie klientami inwestycyjnymi oraz zarządzaniem najmem długoterminowym.

Jakub z kamerą w ręku dokumentował wiele chwil swojego życia niejednokrotnie narażając się na głosy znajomych - Wyłącz to!

Swój pierwszy film na YouTube umieścił w 2014 roku. Obecnie łączy zainteresowanie filmowaniem i nieruchomościami aby dzielić się swoją wiedzą z zakresu inwestowania, zagadnień podatkowych, zakupu i sprzedaży. Odwiedzając największe konferencje branżowe spotyka niesamowitych ludzi którzy dzielą się swoim doświadczeniem obalając często mity lub wplatając śmieszne anegdoty z życia inwestorów.
YT https://www.youtube.com/channel/UCCItcy8YS854LZ0N6UC9orA
FB https://www.facebook.com/jrajnik/
www https://rajnik.pl/

Informacja o biletach

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY NA NASZEJ STRONIE
https://www.propertyspot.pl/events/wideo-w-nieruchomosciach