stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wieczór Industrialny Opinie (43)

Wieczór Industrialny to impreza, która będzie zadziwiać i pokazywać nowe oblicza muzyki i tańca. W programie koncerty zespołów wykorzystujących niespotykane rozwiązania artystyczne i specjalnie przygotowany pokaz tańca z ogniem.

ALL SOUNDS ALLOWED

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


To muzycy z Wrocławia, którzy zasłynęli w Polsce udziałem w finale pierwszej edycji programu TVN Mam Talent. "Zespół zajmuje się muzyczną eksploracją oraz recyklingiem miejskich pejzaży i odpadów przemysłowych". Gra z użyciem wiertarek, pił mechanicznych i innych sprzętów użytkowych.


Arshenic to wizytówka trójmiejskiego gotyku. Grając muzykę alternatywną z pogranicza hard rocka i melodyjnego metalu, zatruł serca fanów nie tylko z pomorza. Zespół powstał w 2005 roku, występował z takimi zespołami jak Closterkeller, Artrosis, Ceti, obecnie promuje swoją pierwszą płytę.Bremenn - zespół z Lublina, istniejący od 1995 roku. Podczas koncertu towarzyszą im widowiska z szerokim wykorzystaniem wizualizacji, efektów świetlnych, scenografii oraz scen aktorskich. Grupa wykorzystuje niecodzienny image kojarzący się ze sceną muzyki industrialno-metalowej. Występowali na wielu festiwalach muzyki alternatywnej oraz w programach komercyjnych, takich jak KUBA WOJEWÓDZKI.


Pokaz tańca z ogniem - grupa Salamandra.

Impreza Odbywać się będzie na Długim Targu w okolicach Zielonej Bramy.