stat
Impreza już się odbyła

Wieczór Komedii Improwizowanej - gość specjalny: Abelard Giza

Wieczór Komedii Improwizowanej - to niepowtarzalne Show komediowe składające się z kilkunastu gier, scen, skeczy i piosenek, tworzonych Na Żywo w oparciu o sugestie publiczności! To właśnie Ty, będziesz mógł zdecydować o postaciach, miejscach akcji, tematyce i losach bohaterów, stając się współreżyserem tego nieszablonowego wydarzenia. Każdy występ to jednocześnie premiera i ostatni spektakl - nic nie powtórzy się dwa razy!

cze 2

niedziela, g. 16:30, 20:00

bilety 79 - 129 zł
cze 3

poniedziałek, g. 19:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
Kup bilet
Grupa AD HOC: Alan Pakosz, Janek Malinowski, Michał "Jeffrey" Ociepa, Michał Próchniewicz
Gość specjalny: Abelard Giza
Oprawa muzyczna: Dawid Makosz

Grupa AD HOC powstała w 2008 roku i jako jedna z pierwszych w Polsce zajęła się improwizacją komediową. Przez 15 lat swojej działalności zagrała blisko 600 występów przed tysiącami widzów w całym kraju.

Abelard Giza - urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie kapelusze", "Numer 3", "Piniata", "Zaodrze" oraz serialu "Kryzys".

Warto wiedzieć:
- Wstęp dla widzów pełnoletnich.
- Podczas tego występu nie zobaczysz występów stand-up, za to zobaczysz zmagania artystów z zadaniami jakie Wy im podrzucicie.
- Osoby nietrzeźwe i przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości ubiegania się zwrotu za bilet.
- Handel biletami w celu zysku jest przestępstwem (Art. 133 kw).

Pełna improwizacja, otwartość na absurd, zabawa formą i dużo śmiechu! Zapraszamy!