stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wieczór Niepodległości Opinie (1)

Wydarzenie w ramach

Parada Niepodległości w Gdańsku wyznaczyła w 2003 roku nowy trend w świętowaniu 11 listopada. Wydawało się kiedyś, że, ze względu na jesienny czas, musi to być święto raczej ponure i że trudno będzie namówić Polaków na tłumne, wspólne świętowanie. Okazało się, że jest inaczej. Teraz chcemy namówić wszystkich, aby zaczynać świętowanie już dzień wcześniej. Marzy nam się, aby Wieczór Niepodległości był okazją do uroczystego obiadu, kolacji, prywatki czy spotkania z przyjaciółmi: w domu, w kawiarni, restauracji czy w barze. Mamy doskonały wzorzec do naśladowania, jakim jest Dzień św. Patryka, narodowe święto Irlandii, które jest obchodzone na całym świecie! Mnóstwo ludzie ubiera się tego dnia na zielono, uczestniczy w imprezach, je i wznosi toasty z tej okazji. - mówi Marek Lesiński z Zarządu Stowarzyszenia SUM.

lip 12-14

czwartek - niedziela

Gdynia, Plac przy ulicy Tadeusza...
bilety 70 - 84 zł
Kup bilet

w każdą sobotę (od 31.08 do 26.10.2024), g. 9:00 - 13:00

Gdańsk, Pętla Łostowice Świętokrzyska
Wstęp wolny
Udało się nam wraz z Wydziałem Promocji Urzędu Miasta Gdańska namówić 43 lokale do włączenia się w naszą akcję. Akcja nie ogranicza się tylko do Głównego Miasta ale sięga od Oliwy aż po Wyspę Sobieszewską.

Lokale uczestniczące w Wieczorze Niepodległości będą przystrojone na biało-czerwono i będą miały w swoim menu "jedno specjalne danie,w specjalnej cenie". Jeśli jesteście zainteresowani na naszej stronie internetowej znajdziecie dostarczone przez restauratorów propozycje specjalnych dań na te okazję. Niektóre nazwy dań jak i ceny są rzeczywiście interesujące. Zajrzyjcie..

Zapraszamy.

WIECZÓR NIEPODLEGŁOŚCI W GDAŃSKICH LOKALACH - 10 i 11 LISTOPADA 2015

Przeczytaj także