Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga Mono kitchen Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy i kameralny wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w dniu 02.12.2019 r., o godz. 20.00 w MONO Kitchen w Gdańsku przy ul.Piwnej 28/31.

W muzyczny świat Luisa Armostronga wprowadzi nas Michał Pijewski, który jako jedna z nielicznych osób gra i śpiewa ponad 50 utworów Louisa, od wczesnych nagrań z okresu Chicago ("Hot Five" czy "Hot Seven") do późniejszych, pochodzących z Louis Armstrong And His All Stars. Tutaj niezapomniane "What A Wonderfull World" czy "Ramona". Występował poza Polską w Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz na scenie polonijnej w Chicago w USA. Nagrał kilka płyt ze składami zarówno jazzowymi jak i grającymi swingującą muzykę do tańca.

koncerty w Trójmieście


Michał Pijewski (cl, voc) ukończył średnią szkołę muzyczną im. Elsnera w Warszawie w klasie klarnetu w '91 roku. Jednocześnie jest pianistą i trębaczem. Od końca lat 80-tych grał w różnych składach muzycznych jak: "Old Traditional Jazz Band", "Jacek Gerek Band" a od 1998 prowadzi własny skład "The Castle Band", obecnie przekształcony w "The Crazy Band". Uwielbia Louisa, potrafi śpiewać i grać jak Satchmo.

https://www.youtube.com/watch?v=G16_Q9NW1S0

Bilety dostępne w restauracji.
30 zł I pula biletów
40 zł II pula biletów i w dniu koncertu.