Wielka Fabryka Elfów Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wielka Fabryka Elfów Opinie (16)

Miejsce, wszystkim znane, ale przez nikogo nie widziane... Wielka Fabryka Elfów. Tajemnicza manufaktura, w której w niezwykły sposób powstają zabawki dla wszystkich dzieci. Skarbnica dziecięcych marzeń i fantazji, niedostępna dla ludzkich oczu...

Już po raz czwarty, na specjalnie na życzenie Świętego Mikołaja, jego Wielka Fabryka stanie się dostępna dla wszystkich dzieci. Najmłodsi spotkają się z ulubionym Świętym, który wręczy każdemu z nich dyplom i upominek. Ponadto w tym roku dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą w zbudowaniu niedokończonej zabawki. Kompletując zabawkę odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.Fabryka zaskoczy nawet dotychczasowych bywalców!

NIEDOKOŃCZONA ZABAWKA - PLAN ZABAWY
Dzieci przybywają do Wielkiej Fabryki Elfów. Przygodę z Fabryką rozpoczną od Sali Powitalnej, gdzie zostaną podzielone na kilkunastoosobowe grupy wiekowe. Każda grupa otrzyma swojego Elfa-Przewodnika, który będzie ich opiekunem podczas całej wizyty w Wielkiej Fabryce. Dowiedzą się, że Elfy potrzebują ich pomocy, ponieważ zbudowanie jednej z zabawek, nastręcza im wiele problemów!

Rozpoczną się prace nad zabawką, do których zaproszone zostaną dzieci. Najmłodsi udadzą się na 10 stacji z zadaniami, których wykonanie zagwarantuje im sukces przy kompletowaniu zabawki. Na każdym punkcie czekać będzie na nich świąteczna atrakcja i zadanie do wykonania. Podczas wizyty w Wielkiej Fabryce dzieci dadzą upust swojej energii szalejąc na Elfiej Zjeżdżalni oraz bawiąc się przy interaktywnej ścianie. Złożą wizytę w sali treningowej, gdzie wykażą się refleksem oraz biurze Świętego Mikołaja. Udadzą się do najnowszego Warsztatu Elfów, by nadać tegorocznym prezentom niepowtarzalnego wyglądu. Stoczą bitwę na ciepłe śnieżki oraz pokonają tajemniczy labirynt.
Zabawa zostanie zwieńczona spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczy im upominek w postaci Dyplomu Pomocnika Elfa i pamiątkową odznakę z motywem Wielkiej Fabryki Elfów.

Przygoda w Wielkiej Fabryce dostarczy mnóstwa wrażeń, a 2,5-godzinna zabawa na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Mikołaj obiecuje zaskoczyć również ubiegłorocznych gości!

PRZYDATNE INFORMACJE
Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest w AMBER EXPO, przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Zabawa potrwa 2,5 godziny. Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach. Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking dla samochodów osobowych (płatny-2 zł /godzinę), bezpłatny parking dla autokarów szkolnych oraz szatnia. Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie. Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci. Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży. Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, w którym można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek (dodatkowo płatne), również można odpocząć, po wyczerpującej, pełnej wrażeń zabawie oraz zakupić pamiątki z Fabryki.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    49 - 59 zł
Informacja o biletach:
Od poniedziałku do piątku 49,99zł (szukaj promocyjnych biletów w cenach 29,99 i 39,99)
Weekend 59,99 zł

* Bilet upoważnia do wstępu jedno dziecko wraz z jednym opiekunem.
* Koszt wstępu dodatkowego opiekuna wynosi połowę ceny biletu normalnego. Bilet dla dodatkowego opiekuna należy zakupić w kasie, tuż przed wejściem.
* Bilety dostępne na eBilet.pl i w salonach sieci Empik.
* Rezerwacje dla firm, pod numerem telefonu 602-715-716
Rezerwacje dla grup szkolnych, pod adresem: grupy.wielkafabrykaelfow.pl
* Podane ceny są cenami brutto z 8% VAT.
* Ilość biletów ograniczona. Na jedno wejście Święty Mikołaj może przyjąć maksymalnie 40 dzieci.

* Program Wielkiej Fabryki Elfów przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-10 lat, jednak jeżeli zdecydują się Państwo przyjść z dzieckiem w innym wieku, musi ono posiadać bilet. Wstęp bez biletu jest możliwy jedynie dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu.
Cena zawiera:

Wstęp do Wielkiej Fabryki Świętego Mikołaja na 2,5 godziny zabawy, korzystanie z atrakcji według
harmonogramu, obsługę Elfa-Przewodnika, spotkanie ze Świętym Mikołajem,
Dyplom Pomocnika Elfa i pamiątkową odznakę z motywem Fabryki od Św. Mikołaja.

Cennik Warsztatów:

* Malowanie bombek 8 zł
* Malowanie płóciennych toreb 8 zł
* Produkcja pamiątkowych przypinek 3 zł

Promocje:
* Spotkaj w mieście Elfa i odbierz ulotkę z rabatem -10 zł na wejścia w dni powszednie pomiędzy 14.00, a 17.00.
* Szukaj nas na portalu Groupon.
* Zostań posiadaczem Karty do Kultury lub Karty Fun Pass, by otrzymać 10% rabat.
* Weź udział w konkursach organizowanych na profilu Facebook Wielkiej Fabryki Elfów oraz portalu Trojmiasto.pl i innych, aby wygrać darmowe bilety wstępu!

Czytaj także