Wielka Fabryka Elfów Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Wielka Fabryka Elfów Opinie (10)

Zobacz na własne oczy Wielką Fabrykę Elfów! od 27 listopada do 23 grudnia 2018 roku. Zapraszamy dzieci w wieku 3-10 lat na 2,5 godziny zabawy w świątecznym klimacie!

Relacja z imprezy

Wielka Fabryka Elfów

24 listopada - 22 grudnia 2019, g. 08:00 - 18:00

Gdańsk,
O FABRYCE

Już po raz siódmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 27 listopada - 23 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.

Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt. Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

OPIS FABUŁY
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkie Elfy pod okiem samego Świętego Mikołaja ciężko pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów na Święta. Elf Kompozytor jest w trakcie wymyślania najnowszej muzycznej zabawki dla dzieci. Podczas wizyty dzieci, okazuje się, że rozsypały się wszystkie nutki i Elf Kompozytor nie pamięta ich ułożenia. Bez partytury muzycy nie zagrają Melodii Świąt. Dzieci w około 13 osobowych grupach wyruszają w podróż po Wielkiej Fabryce pod opieką Elfa przewodnika. W trakcie ponad 2 godzinnej zabawy dzieci będą odnajdywały poszczególne nutki, aby na końcu złożyć w całość Melodię Świąt. Na dzieci czeka 10 punktów z atrakcjami, w tym nie zabraknie punktów edukacyjnych, interaktywnych, atrakcji pozwalających dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście nie zabraknie typowo świątecznych atrakcji takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, w trakcie której, każde dziecko otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z Fabryki. Cała zabawa potrwa ponad 2 godziny.

Zabawa potrwa 2,5 godziny.

Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach. Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking dla samochodów osobowych (płatny-2 zł/godzinę) oraz bezpłatny parking dla autokarów szkolnych.

Dla naszych gości udostępniamy bezpłatną szatnię. Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie.

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci. Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży.

Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, w którym można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek lub kubków (dodatkowo płatne), również można odpocząć, po wyczerpującej, pełnej wrażeń zabawie oraz zakupić pamiątki z Fabryki.

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się restauracja AmberSide, która serwuje ciepłe przekąski i dania obiadowe.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35-70 zł
https://gdansk.wielkafabrykaelfow.pl/cennik/