Wielka Gala Johann Strauss Show - Orchestra & Soliści & Ballet Sala Koncertowa Gdynia Sprawdź!
stat

Wielka Gala Johann Strauss Show - Orchestra & Soliści & Ballet

Wielka Gala Johann Strauss Show - Orchestra & Soliści & Ballet to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów.

W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Sttrauss Orkiestra. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz pełni humoru konferansjerzy dopełniają całość widowiska pozostawiając je nie zapomnianym.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru , Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Ponad 40 osobowy zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia. Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór!

W show biorą udział:
pary baletowe,
tenor: Olek Lanovyi,
sopran koloraturowy: Anna Shumarina,
mezzosopran: Tatiana Wachnowska,
baryton : Petro Radeyko
dyrygent: wirtuoz skrzypiec - Andrij Bodnar
orkiestra: 25 osobowa Royal Strauss Orkiestra