Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022: VI Rajd motoWOŚP Trójmiasto Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022: VI Rajd motoWOŚP

  • niedziela, 23 stycznia, godz. 09:30
  • Lokalizacja
    Trójmiasto

Już 23 stycznia 2022 r. (niedziela) zapraszamy na dzienny rajd. I to nie byle jaki! Wspólną zabawą chcemy uświetnić obchody 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wesprzemy Fundację Jurka Owsiaka - co oznacza, że całość wpisowego z tego rajdu przekażemy na WOŚP!

Zapisy
Dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od rocznika pojazdu, zapisy będą trwały od 1 stycznia 2022 r. do 21 stycznia 2022 r. Aby zgłosić się na rajd należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://bit.ly/VImotoWOSP

Wpisowe
Nie ma kwoty minimalnej - zachęcamy do wsparcia dowolną kwotą. Cały dochód z przeznaczony jest na cel zawarty w temacie 30. finał WOŚP: Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Wpisowym na VI Rajd motoWOŚP jest dobrowolny datek na WOŚP, płatny poprzez eSkarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/gqx1ty

Forma rajdu
Oprzemy rajd na podchodach. W tej formie rajdu nie znajdziecie klasycznie rozrysowanego itinerera opisującego trasę. Podamy tylko miejsce, do którego macie dojechać. Na miejscu znajdziecie zadanie oraz podpowiedź, gdzie znajduje się kolejny punkt. Nie ma sztywno narzuconej trasy. Każdy sam decyduje jak należy dojechać do kolejnego punktu. Dlatego ważne jest, żeby zaopatrzyć się w dokładną mapę oraz umieć się nią posługiwać.

Zasady sanitarno-epidemiologiczne
Zważywszy na obecną sytuację epidemiologiczną przypominamy, iż każda załoga jedzie tylko we własnej ekipie (bez mieszania się między załogami) i zobowiązuje się do przestrzegania obowiązujących zaleceń związanych z COVID-19.