Wielka Trasa Stand Up Polska: 8 Grzechów Głównych Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wielka Trasa Stand Up Polska: 8 Grzechów Głównych Opinie (9)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

W marcu do Gdańska wpłynie Wielka Trasa Stand-up Polska "8 grzechów głównych" - komediowe show prezentujące nowy materiał popularnych komików, ale w zupełnie nowej oprawie.

Stand-up Polska, czyli największa i najbardziej rozpoznawalna grupa komików w Polsce ruszy w swoją trasę już po raz ósmy, dlatego artyści postanowili podbić nie tylko poziom żartów, ale i jakość całego show. Tym razem tour będzie pierwszą w kraju trasą tematyczną! Swój premierowy materiał zaprezentują na niej m.in. Sebastian Rejent, Antoni Syrek-Dąbrowski, Wojciech Fiedorczuk, Cezary Jurkiewicz, a prowadzącym ten stand-upowy spektakl będzie Michał Kempa.

Początkiem żartów będą ludzkie przywary i ich konsekwencje, które komicy przepuszczą przez charakterystyczny filtr swojego poczucia humoru. Dlaczego w trasie jest jednak osiem grzechów? Tradycyjne siedem to po prostu niewystarczająca liczba. Pierwsi mnisi chrześcijańscy nie byli sobie w stanie wyobrazić okropności dzisiejszego świata. W pismach Jana Kasjana nie ma mowy o kawie rozpuszczalnej, elektronicznych papierosach czy influencerach. Na to, jak i inne potworności współczesności, musi być jakiś nowy grzech.

W Polskiej Filharmonii Bałtyckiej będzie można zgrzeszyć 6 marca. Patronem trasy "8 Grzechów Głównych" jest Radio Kampus, a Partnerem Fundacja Rak'n'Roll.

Obsada:
- Michał Kempa - diaboliczny prowadzący
- Wojciech Fiedorczuk - grzech niespodzianka
- Antoni Syrek-Dąbrowski - gniew
- Karol Kopiec - nieczystość
- Piotrek Szumowski - lenistwo
- Bartek Walos - chciwość
- Cezary Jurkiewicz - obżarstwo
- Maciek Adamczyk - pycha
- Sebastian Rejent - zazdrość

Czytaj także