Wiosenna Wampiriada NZS UG Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Wiosenna Wampiriada NZS UG

Krew w Centrach Krwiodawstwa niestety nie jest towarem, który możemy zamówić, kiedy mamy taką potrzebę. Nieustannie jest na nią ogromne zapotrzebowanie. Dlatego zachęcamy do dzielenia się tym deficytowym dobrem. Każda kropla krwi ma ogromne znaczenie!

Z wielką radością pragniemy ogłosić, że kolejna edycja Wampiriady czyha tuż za rogiem. Koniecznie podzielcie się tym ze swoimi bliskimi i odwiedźcie nas w dniach 10-12 maja w punkcie RCKiK w Gdańsku.
Pamiętajcie proszę, że proces oddawania krwi jest absolutnie bezpieczny.

RCKiK dba o przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Z uwagi na pandemiczne okoliczności prosimy o zapoznanie się z kilkoma ważnymi kwestiami:
- pamiętajcie o maseczce, dezynfekcji rąk oraz o zachowaniu dystansu,
- wypełniając wniosek w rejestracji koniecznie podajcie hasło "Wampiriada"
- w podziękowaniu za Wasze wsparcie i chęć dzielenia się dobrem z potrzebującymi, przygotowaliśmy dla Was ciekawe nagrody.

Przybywajcie licznie do RCKiK w Gdańsku przy ul. Józefa Hoene Wrońskiego 4, 80-210, w godzinach od 8:00 do 14:00 w poniedziałek i wtorek oraz od 8:00 do 15:00 w środę.

Jeżeli masz możliwość oraz chęci, by pomóc w wydarzeniu poprzez wynagradzanie krwiodawców - zapraszamy do kontaktu!

W razie wątpliwości, obaw lub pytań, napisz bezpośrednio do koordynatorki naszej akcji - Vanessy Agolli. (nr. kontaktowy 608 718 454)

Doceniamy Wasze dobre serca! Razem możemy więcej.