stat
Impreza już się odbyła

Witamy wiosnę z zespołem eufoRytmia

Zespół eufoRytmia zaprasza Was by wspólnie powitać Wiosnę i odbębnić Zimę! Przybywajcie, aby rozbudzić endorfiny radości w krwiobiegu, pożegnać z hukiem zimę, współtworzyć dźwięki i piękną wiosenną energię narodzin Nowego!

lip 14

niedziela, g. 19:00

bilety 40 zł
Kup bilet
paź 20

niedziela, g. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
wyprzedane
Na fali Pozytywnych Wibracji zapraszamy także do połączenia naszych sił w ramach otwartego, akustycznego jam session po koncercie. Weźcie swoje instrumenty!

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Spotkajmy się we wspólnej energii rytmu, muzyki, pasji, tańca i radości, aby przywitać wiosnę i odegnać precz chłód, mrok i zły los.

21 marca świętujemy 1 dzień wiosny. Na całym świecie ludzie celebrują odejście długiej i wyczerpującej zimy. Od zarania dziejów świętowano to radosne wydarzenie głośno-śpiewem i tańcem. Gra na instrumentach i wymyślne hałasy, miały za zadanie nie tylko bawić, ale także odegnać znienawidzoną zimę i przeróżne demony i złe duchy. Zimie mówimy dość, witamy energetyczną Wiosnę.

Przybywajcie!

Zespół eufoRytmia w składzie:
Paweł Jakubiszyn, Jędrzej Jakubowski, Łukasz Płecha, Sławomir Rodriguez Porębski.

Każdy z nas jest muzykiem perkusjonistą z wieloletnim, bogatym stażem scenicznym. Łączy nas zamiłowanie do improwizacji, transu, muzycznych podróży w czasie i przestrzeni, twórczych poszukiwań i eksperymentów. Muzyka jest naszą Drogą, drogą życia, wzrostu, samopoznania, kreacji, wolności, dopełniającą się z innymi ścieżkami duchowego rozwoju, które praktykujemy.

Ideą naszego projektu jest łączenie brzmienia etnicznych, rytmicznych i melodycznych, instrumentów w transowej, improwizowanej, ekstatycznej muzyce. Muzyce, która powstaje "tu i teraz", inspirowana i reagująca na energię tych, którzy jej słuchają i którzy do niej tańczą. Bogate instrumentarium, obejmujące kilkadziesiąt, głównie egzotycznych, instrumentów, zarówno rytmicznych, jak i melodycznych, pozwala nam kreować wielość muzycznych pejzaży, inspirujących do osiągania stanów od ekstatycznej dzikości po głęboką medytację.

Przebieg naszych koncertów inspirują 4 żywioły:
Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze - ich wielorakie aspekty, to, jak rozmaicie mogą manifestować się w dźwięku i w ruchu, w Tańcu i w Muzyce.
Jako że magia Muzyki spełnia się najpełniej w kontakcie z odbiorcami, wraz z nimi chcemy współtworzyć przestrzeń wzajemnych muzyczno-tanecznych inspiracji i oddziaływań.
Wybierz się z nami w transową podróż poprzez żywioły, energie, nastroje, od medytacji po ekstazę!

Strona zespołu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088336801296
YouTube: https://www.youtube.com/@euforytmia

Odbębnienie zimy z eufoRytmią:

Koncert- start godz. 20.00
Po koncercie wspólny jam session, przynieście swoje instrumenty!

Organizator Dom Zarazy, Wolne Miasto Kultury, Zespół eufoRytmia

YouTube: https://www.youtube.com/@euforytmia

Kawiarenka CYSTERIA w Domu Zarazy będzie do Waszej dyspozycji.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
Bilety do nabycia od godz.19.00 na miejscu koncertu