Wmurowanie kamienia węgielnego pod Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 Gdańsk Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 Opinie (4)

1 września 2019 r. zapraszamy Państwa na symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 oraz otwarcie wystawy czasowej w budynku Elektrowni na półwyspie Westerplatte. Uroczystości na terenie Elektrowni rozpoczną się po zakończeniu obchodów pod Pomnikiem Obrońców Wybrzeża.

Relacja z imprezy

Ramowy program wydarzenia:
- Powitanie
- Przemówienia Gości oficjalnych
- Podpisanie aktu erekcyjnego i wmurowanie kamienia węgielnego pod Muzeum Westerplatte i Wojny 1939
- Otwarcie ekspozycji okolicznościowej w budynku Elektrowni
- Salwa honorowa

Wydarzenie ma charakter zamknięty - wstęp tylko za zaproszeniami.

Przedstawicieli mediów zainteresowanych uczestnictwem w uroczystościach na terenie Elektrowni obowiązują akredytacje. Uprzejmie prosimy o przesyłanie wniosków o akredytację zawierających skan legitymacji prasowej na adres promocja@muzeum1939.pl do dnia 29 sierpnia 2019 r. do godz. 12:00

Udział w wydarzeniu wymaga pojawienia się w strefie mediów przy Elektrowni na Westerplatte bezpośrednio po zakończeniu oficjalnych uroczystości pod Pomnikiem Obrońców Wybrzeża. Przejście od pomnika schodami tuż obok zniczy u stóp kopca możliwe będzie jedynie na podstawie identyfikatora wydanego wcześniej akredytowanym Dziennikarzom. Wydanie identyfikatorów odbywało będzie się u szczytu schodów. Ze względu na ograniczenia przestrzenne Muzeum zastrzega sobie prawo do odpowiedniego ograniczenia liczby wydanych akredytacji.

Czytaj także