Wodna Kraina Zabawy Gdańsk orunia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wodna Kraina Zabawy

Nadchodzi Wodna Kraina Zabawy! Zjeżdżalnie i dmuchane zabawki dla najmłodszych i trochę starszych, liczne konkursy o tematyce wodnej z nagrodami, ślepy test wody, którego uczestnicy będą rozróżniać wodę kranową od butelkowanej, namiot eksperymentów i przejażdżki na quadach. To tylko niektóre atrakcje, które czekać będą na odwiedzających Wodną Krainę Zabawy.

Festyny będą się odbywały we wszystkie weekendy czerwca oraz pierwszy weekend września. Wodna Kraina Zabawy od dwóch lat odwiedza kolejne dzielnice Gdańska. W tym roku festyny odbędą się na terenie: Dolnego Wrzeszcza, Nowego Portu, Oruni, Piecek-Migowa a także w Kokoszkach.

- Wodna Kraina Zabawy to miejsce niezwykłe, w którym niemal wszystkie atrakcje związane są z wodą. Wodą, którą jako przedsiębiorstwo wodociągowe dostarczamy mieszkańcom Gdańska i Sopotu - podkreśla Guy Fournier, prezes Saur Neptun Gdańsk. - Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Wszystkie atrakcje na terenie naszego miasteczka są zupełnie za darmo. Można się bawić do woli!

Niespodzianek podczas festynu nie zabraknie. Zaplanowano je zarówno dla młodszych i starszych. Do dyspozycji gości będą zjeżdżalnie i dmuchane zabawki, basen z kulami wodnymi i przejażdżki na specjalnym torze quadowym. Nie zabraknie też emocji związanych z konkursami. Zaplanowano strzelanie z pistoletów wodnych do celu, wyścigi na wieloosobowych nartach, konkurs talentów, czy konkurs wiedzy o dzielnicy. Będą też eksperymenty z wodą i pokazy ratownictwa medycznego. Z dziećmi bawił będzie się ambasador kranówki, Lolek Kranicki.

- W Wodnej Krainie Zabawy każdy znajdzie coś dla siebie! - dodaje Guy Fournier. Spragnionym SNG zaserwuje orzeźwiającą kranówkę, a wszystkim, którzy czekają na łakocie i przekąski: watę cukrową i popcorn.

Organizatorami festynu są: Saur Neptun Gdańsk, Miasto Gdańsk.

Festynowy rozkład jazdy:
4.06. 2016, godz. 10:00-14:00 - Dolny Wrzeszcz, Park nad Strzyżą
11.06.2016, godz. 10:00-14:00 - Nowy Port, ZSO nr 5, ul. Na Zaspę 31a
19.06.2016, godz. 10:00-19:00 - Orunia, Park Oruński
25.06.2016, godz. 10:00-14:00 - Piecki Migowo (Morena), LWSM Morena, ul. Związku Jaszczurczego 1
3.09.2016 - godz. 10:00-14:00, Kokoszki, Pozytywna Szkoła Podstawowa, ul. Azaliowa 18

Czytaj także