Wojtek Mazolewski Quintet - Fisz/ Artur Rojek/ Bela Komoszyńska/ Spięty Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Fisz Emade Tworzywo

Wojtek Mazolewski Quintet - Fisz/ Artur Rojek/ Bela Komoszyńska/ Spięty Opinie (6)

Po olbrzymim sukcesie trasy koncertowe WMQ 2022 na Państwa życzenie wracamy do Was z trasą Wojtek Mazolewski Quintet Tour 2023.

Relacja z imprezy

jazz
Kup bilet
kwi 1-3

sobota - poniedziałek, g. 19:00

Gdańsk,

jazz
Kup bilet
kwi 20

czwartek, g. 20:00

Podczas koncertów usłyszycie WMQ w najznakomitszym wydaniu. Polka, Komeda, ale przede wszystkim nowe utwory - zarówno z albumu WMQ Spirit to All, jak i wyprodukowane przez Wojtka Mazolewskiego specjalnie na tą trasę muzyczne niespodzianki.

jazz - koncerty w Trójmieście


Zobaczycie i usłyszycie nowych wspaniałych Gości i Przyjaciół Wojtka, z którymi wielokrotnie już przekraczali granice stylistyczne, dając niesamowite koncerty.

Tak będzie i tym razem.

A co mówi sam Artysta?
Po raz kolejny czuję wielką potrzebę podzielenia się najnowszą muzyką i jej terapeutyczną mocą. Czasy sa pełne niespodziewanych wydarzeń, co działa na nas w najróżniejszy sposób. Muzyką wyrażamy w nieskrepowany sposób to, co czujemy i dzięki niej możemy być razem.
Trasa z Gośćmi będzie naprawdę spektakularnym wydarzeniem!

A musicie wiedzieć, że dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej ilości fanów. Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco i entuzjastyczne recenzje - tak wyglądają trasy kwintetu Wojtka Mazolewskiego.

Przeczytaj także