Wrath of Gods - Vol.4: Dira Mortis / Wardust / Thempest / Immense Decay Klub Metro Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wrath of Gods - Vol.4: Dira Mortis / Wardust / Thempest / Immense Decay Opinie (1)

METAL DUMA PRODUCTIONS prezentuje: 'Wrath of Gods - Mini Fest' Vol.4

gru 15

środa, g. 19:00

Gdańsk,
gru 27

poniedziałek, g. 18:00

Gdynia,
Po zeszłorocznym powrocie kontynuujemy natarcie!
Podczas 4 Edycji na scenie Gdańskiego Klubu Metro zaprezentują się następujące Ekipy:

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


DIRA MORTIS
https://www.facebook.com/diramortis/
https://www.youtube.com/channel/UCbRp1_0WHYAsN62btOKWLng
Oldschoolowy death metal nawiązujący do kapel takich jak Grave czy Asphyx. Powstał w 1998 roku w Gorlicach i do dziś serwuje potężną dawkę mrocznego, śmierdzącego trupem muzycznego wpierdolu. Zespół nagrał dotychczas wiele płyt oraz koncertował z kapelami takimi jak Marduk, Immolation, Parricide, Deformed, Antigama, Patologicum, Terrordome oraz Chaos Synopsis.
Dira Mortis obecnie promuje swoje ostatnie wydawnictwo "Psalms of Morbid Existence" wydane pod szyldem Defense Records w roku 2015.

WARDUST
https://www.facebook.com/wardustpoland/
https://www.youtube.com/channel/UCu3Qa0uim0dKvXOJQ5Zn1gA
Zespól powstał na podwalinach takich trójmiejskich kapel jak ANATHEMIZED, MONUMENTUM, ASPERGILLUS FLAVUS, SINCRETIC i VATTYCAN. Członkowie poszczególnych zespołów zawiesili jednakże działalność na paręnaście lat by w końcu w 2011 roku, ponownie zacząć grać i tworzyć nowy materiał pod szyldem WARDUST - grając pełen energii melodyjny death metal z wokalizami w naszym ojczystym języku. Zespół często koncertuje, supportując m.in. Kata, Traumę czy North. W styczniu 2014 zespół wydał EP-kę "NA ORŁA CZEŚĆ !", a w 2016 kolejną "MARSZ POTĘPIONYCH".

THEMPEST
https://www.facebook.com/thempestPL/
https://www.youtube.com/user/thempestPL
https://thempest.bandcamp.com/
Polski death-metalowy zespół z Olsztyna (Warmia, Polska), utworzony na przełomie lat 2005/2006. W muzyce THEMPEST można odnaleźć liczne wpływy death, black i doom metalu. Zespołowi udało się odnaleźć i rozwinąć swój własny styl, który czerpie inspiracje ze wszystkich powyższych gatunków. Szybkie tempo i ciężkie riffy łączą się z (nie tak) spokojnymi melodiami i sporą ilością symfonicznych sampli. Sam zespół określa swoją muzykę jako "dark-death metal".

IMMENSE DECAY
https://www.facebook.com/immense.decay/
https://www.youtube.com/user/immensedecayPL
Zespół Immense Decay został założony w 2005 roku w Elblągu przez Przemysława "IronMana" Piejdaka i Rafała "Saygona" Sajko. Od 2011 roku występują w składzie: Przemysław "IronMan" Piejdak - gitara / wokal; Rafał "Saygon" Sajko - bas; Arkadiusz "Kozak" Kozakiewicz - bębny. Grupa ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów zagranych na terenie całego kraju, w tym na dwóch festiwalach: "Metal Time" w Nowym Stawie i "Thrash Metal Mania" w Zabrzu (oba w 2010 roku). Zarejestrowali trzy dema oraz trzy albumy. Dwie pierwsze płyty: "KillZone" (2009, proCD-r, wyd. wł.) i "From Ashes till Remains" (2011, CD, Killing Force) zostały bardzo dobrze przyjęte w branżowej prasie. Ostatnie wydawnictwo - "Combat Thrash", ukazało się w maju 2018 roku w formacie CD nakładem krakowskiej wytwórni Defense Records. Płyta powstawała przez 5 lat i, zdaniem samych muzyków, jest ukoronowaniem dotychczasowej działalności zespołu.

Start koncertu od godziny 19-tej
GDAŃSK / Klub Metro 20.09.2019 (PIĄTEK)
Bilety w cenie 30 zł - dostępne na bramce
Tylko w dniu koncertu!

Przypomnijmy również, iż podczas poprzednich edycji gościliśmy m.in. takie hordy jak:
Neolith, Eternal Deformity, Medebor, Hyperial czy Słowacki Ramchat

Ponad 25 gatunków piwka!
Cydry, shoty, driny i duży wybór innych alkoholi!

Wejście od 18:00
Start koncertów od 19:00
Wstęp: 30 zł

Czytaj także