Wycieczka ACTIVO - piesza - Pieniny - Poznaj swój kraj ATS Express Rumia Sprawdź!
stat

Wycieczka ACTIVO - piesza - Pieniny - Poznaj swój kraj

Na weekend czerwcowy zapraszamy na wycieczkę ACTIVO - autokarowo/pieszą w polskie góry do Pienińskiego Parku Narodowego. Jest to najstarszy park narodowy w Polsce, został utworzony w 1932 r. i jeden z 23 parków narodowych na terenie kraju. W programie: Turbacz - Trzy Korony - Wysokie Skałki - Babia Góra.

Program wycieczki:

1. Dzień 02.06.21 Środa

Wyjazd autokarem ok. godz. 20.00 z Trójmiasta. Nocny przejazd z przerwami do Kowańca.

2. Dzień 03.06.21 - Czwartek

Poczęstunek śniadaniowy na parkingu w Kowańcu. Ok. godz. 8.00 rozpoczniemy z przewodnikiem wejście na Turbacz 1315m. Zejście bezpośrednio do bazy noclegowej DW Ela" w Rabce na 2 noclegi - zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień 04.06.21 Piątek

Po śniadaniu wyjazd autokarem do Niedzicy zwiedzanie zamku, o którym pierwsze zapiski mówią, że powstał w 1325 r. i był własnością Jana i Rykolofa, panów z Brzozownicy. Po około 1,5 godzinnym zwiedzaniu przejazd do Sromowiców Niżnych na parking. Wejście z przewodnikiem na Trzy Korony 982m, zejście do Krościenka. Przejazd autokarem na parking przy wąwozie Homole w Rezerwacie Wysokie Skałki". Wędrówka przez wąwóz i dla wytrwałych wejście na górę Wysoka 1050m. Powrót do miejsca postoju autokaru przejazd do bazy noclegowej w Rabce. Obiadokolacja.

4. Dzień 05.06.21. Sobota

Po śniadaniu wykwaterowanie wyjazd do Zubrzycy Górnej na parking przy przełęczy Krowiarki", skąd rozpoczniemy z przewodnikiem wędrówkę na Babią Górę 1725m. Zejście uczestników do Zawoi zakończenie wędrówki, pożegnanie z przewodnikiem. Przerwa na obiadokolację we własnym zakresie. Czas wolny. Ok. godz. 20.00 wyjazd do Trójmiasta.

5. Dzień 06.06.21. - Niedziela

Przyjazd autokaru do Trójmiasta ok. godz. 06.00. Zakończenie wycieczki.

Cena zawiera:
przejazd komfortowym autokarem ****
zakwaterowanie w pok. 2/3 osobowych
2 noclegi
2 śniadania i 2 obiadokolacje
opieka pilota ATS Service
opieka przewodnika górskiego od 2 do 4 dnia
poczęstunek śniadaniowy 2 dnia
wstępy do zwiedzanych obiektów
ubezpieczenie NNW i BP

Cena nie zawiera:
dopłaty do pok. jednoosobowego na zapytanie
napoi do posiłków
wydatków własnych

Sprawdź nasze wyjazdy po Polsce i zagranicy http://www.atstravel.pl/