Wyjątkowa Majówka Kręgielnia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Wyjątkowa Majówka

Wyjątkowa majówka w Rodzinnym Centrum Rozrywki MK Bowling!

Zapraszamy w niedziele 3 maja na spektakl dla dzieci, cały dzień warsztatów, kręgle, bilard, grilla i nie tylko.

PROGRAM:

12: 00 - 13:00 "Baśnie 1001 nocy" w wykonaniu Teatru Qufer


Scenariusz spektaklu na podstawie dwóch z bardziej znanych opowieści z Tysiąca i jednej nocy: baśni o Alladynie oraz historii Alibaby. Bohaterem pierwszej jest Alladyn, sympatyczny, biedny młodzian, któremu Czarnoksiężnik nakazał odnalezienie i oddanie mu cudownej lampy, którą zamieszkuje duch spełniający życzenia. Druga opowiada o Alibabie, który pewnego dnia odkrywa tajemnicę bandy zbójów. Poznaje zaklęcie magicznego Sezamu i zdobywa kosztowności. Niewątpliwym atutem przedstawienia są rzadko wykorzystywane w teatrach lalki - marionetki.
Teatr Qufer działa od 1996 roku a współtworzą go Barbara i Grzegorz

Gajewscy - małżeństwo aktorów lalkarzy. Był jednym z jedną z pierwszych profesjonalnych, prywatnych inicjatyw działających na Terenie trójmiasta. Sami komponują muzykę oraz dbają o kształt i formę przedstawień. Ich spektakle to w dużej mierze przedstawienia lalkowe i żywoplanowo-lalkowe. Często też zapraszają widzów na scenę.

Wstęp: 10 zł (rodzic wchodzi za darmo)

13:00 - 13:00 Magiczny warsztat plastyczny - po spektaklu zapraszamy widzów na malowanie buziek oraz warsztat plastyczny, który poprowadzi Natalia Pytel nasza uwielbiana przez dzieci animatorka.
Wstęp wolny!

13:00 - 17:00 Loża Gier Planszowych. Wszystkich amatorów gier planszowych zapraszamy do specjalnie przygotowanej loży, Remigiusz Rutkowski wraz z kolegami zabierze was w świat, w którym zasady pisze wasz indywidualny styl gry.
Wstęp wolny!

14:00 - 15:00 Joga, czyli warsztat jogi dla początkujących, który poprowadzi Ania Wysocka (fitifionka.pl) profesjonalna instruktorka jogi oraz dietetyczka. Przybywajcie w wygodnych strojach.
Wstęp wolny!

15:00 - 16:00 Warsztat Kuglarski - tajniki sztuki cyrkowej zdradzą nam członkowie grupy Nu-Art.
Wstęp wolny!

15:00 - 17:00 "Ciuch Designe", czyli szablony na koszulki - przyjdźcie z T- Shirtem, na którym chcecie mieć niepowtarzalny wzór a my pokażemy wam jak własnoręcznie zrobić sobie trwały wzór na koszulkę i nie tylko.
Wstęp wolny!

16:00 - 17:00 Turniej Bowlingowy dla Zuchwałych - zapisy do godziny 16:00, liczba miejsc ograniczona (od 15 lat)
Wstęp wolny!


Ponadto:
Otwarty tor ekspercki i na nim porady dla amatorów kręgli
Opieka animatorska,
Malowanie buziek
Grillowanie i pyszne jedzenie
oraz

nasza "majówkowa" promocja, czyli BILARD I KRĘGLE ZA PÓŁ CENY !!!

Zapraszamy
Zespół Rodzinnego Centrum Rozrywki MK Bowling


Dojazd z Dworca Głównego: 6, 9, 11, 12 (przystanek Jaśkowa Dolina)