Wykrywacze detalu - rodzinna gra miejska dla dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunem Muzeum Miasta Gdyni Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wykrywacze detalu - rodzinna gra miejska dla dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunem

Niektóre rzeczy czasami trudno jest dostrzec na pierwszy rzut oka. Tym większa radość, kiedy uda się je wypatrzeć. Na szczęście budynki w Gdyni zapewniają wiele takich odkryć! W ramach cyklu Dzień Rodzinny Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni przygotował grę miejską przeznaczoną dla dzieci w wieku 6 12 lat wraz z opiekunami. 15 maja 2021 roku o godzinie 11:00 wyruszymy spod budynku Muzeum w poszukiwaniu zaskakujących detali architektonicznych.

Wskazówki poznamy, dzięki prostej grze planszowej. Zaprowadzą nas prosto do tych często pomijanych perełek. To doskonała okazja, by wyjść na miasto i nieco rozprostować nogi, ale też dowiedzieć się więcej na temat architektury Gdyni. No i oczywiście świetnie się bawić w towarzystwie najbliższych!

Aby dołączyć do gry wystarczy kupić bilet na stronie.

Niezbędne do gry materiały otrzymamy o 11:00 w dniu wydarzenia (15 maja 2021) przy głównym wejściu do Muzeum Miasta Gdyni. Warto zabrać ze sobą aparat cyfrowy lub telefon z aparatem przyda się do wykonania niektórych zadań. Gra zakończy się najpóźniej około godziny 13:00.

Uwaga! W trakcie trwania wydarzenia dzieci muszą znajdować się pod nadzorem opiekuna.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Koszt uczestnictwa wynosi 10 zł od dziecka, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.