Wyprzedaż Garażowa Trójmiasto Trójmiasto Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Wyprzedaż Garażowa Trójmiasto

Co? WYGAT, czyli Wyprzedaż Garażowa Trójmiasto. Idea jest prosta - wystawiamy na sprzedaż zbędne graty na swoim podwórku (ciuchy, książki, starocie - ogólnie wszystko to, co nam niepotrzebne, a może znaleźć nowego kupca).

paź 17

niedziela, g. 11:00 - 15:00

Gdzie? Na swoim podwórku!
Zaczynamy od Oliwy (bo tu mieszkamy!) Inicjatywa jest niekomercyjna, polegamy wyłącznie na własnej energii. Wyprzedaż ma szansę na powodzenie w dzielnicach/ulicach z przewagą domów i kamienic, więc jeśli chciałbyś zorganizować garażówkę u siebie - pisz do nas! Może to być teren domu jednorodzinnego, posesja należąca do wspólnoty mieszkaniowej, lub każdy inny teren prywatny. Chodzi o to, żeby nie zajmować miejsca bez zgody właściciela, czyli np. chodników miejskich, miejsc należących do spółdzielni mieszkaniowych, czy ogólnodostępnych parkingów.

Kiedy?
Planujemy wyprzedaż garażową na sobotę, 25 września 2021, od godz. 16:00 do 19:00.
Zgłoszenia miejscówek przyjmujemy do czwartku 24 czerwca, do godz. 23.59.

Jak?
Na podstawie Waszych zgłoszeń mailowych (mlodaoliwa@gmail.com) opublikujemy mapę z zaznaczonymi punktami wyprzedaży. Mapka będzie dostępna w internecie, a także w formie gotowej do wydruku. Postaramy się, aby sprzedawcy mieli wydrukowane mapki.

Jeśli chcecie pomóc w popularyzacji idei garażówki w swojej okolicy, dajcie znać! Mamy projekt plakatu do druku, nie damy rady dotrzeć z nimi w każdy zakątek Trójmiasta, potrzebujemy Waszej pomocy. Wystarczy wydrukować i powiesić na ulicy/dzielnicy, im więcej sąsiadów się dowie, tym większym powodzeniem będzie cieszyć się wydarzenie.

Do zobaczenia!