Wyrok Na Kobiety - protest samochodowy Gdynia Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Wyrok Na Kobiety - protest samochodowy Opinie (13)

W piątek stanęła Gdynia, w dźwięku Waszych klaksonów, skandowania i przekleństw. W sobotę jedziemy dalej. Także kto dzisiaj zepsuł klakson, niech szybko naprawi, bo zaraz będzie potrzebny.

Zbiórka około 18 na skrzyżowaniu Zwycięstwa i Wielkopolskiej - wyjedź tak, żeby o tej porze tam być. Oczywiście, że możesz trąbić po drodze. Robimy pętlę po Gdyni! Jedziemy Zwycięstwa, Władysława IV, skręcamy w Starowiejską, robimy raban, jedziemy Świętojańską i wracamy na Zwycięstwa. Jedziemy prosto w kierunku Sopotu. Zgarniamy samochody z Sopotu, które nie dotarły na 18. Jedziemy dalej w kierunku Gdańska! Zawracamy dopiero przy Bałtyckiej. Wracamy przypomnieć Gdyni, jak kobiety walczą o swoje prawa.

Nie spiesz się! Obserwuj drogę! Użyj klaksonu!
Prawa zdobywa się w walce. Walka nie będzie ładna, ani przyjemna, ani wygodna. Walka to nie jest coś, co chcemy robić - to coś, co musimy robić, gdy ktoś chce nas torturować i zabijać. Będziemy walczyć z tym rządem, nawet w środku pandemii! I jeśli musimy, to wszystkie miasta poblokujemy! Dopóki nam starczy sił i paliwa.