Wyrok na kobiety - Słowo na niedzielę Gdynia Sprawdź!
stat
Wydarzenie już się odbyło

Wyrok na kobiety - Słowo na niedzielę Opinie (24)

  • niedziela, 25 października 2020, godz. 12:00 - 14:00
  • Lokalizacja
    Gdynia
  • Bilety
    wstęp wolny

Ten wyrok to efekt wieloletniego, potężnego nacisku kleru i jego przydupasek na rządzących, na szkoły, na urzędy, na nas wszystkich. Oni naciskają, a nam się mówi, że mamy być grzeczne i nikogo nie urażać. Grzeczne już byłyśmy!

Pod linkiem https://we.tl/t-ycmvFNzF55 znajdziesz banknot do pobrania. Weź go, idź do kościoła i wrzuć na tacę! Nie chcesz wchodzić do środka - przyklej plakat na zewnątrz! Rozrzuć ulotki przy wejściu! Wejdź w ich przestrzeń tak, jak oni wchodzą w naszą! To jest ogólnopolska akcja Strajku Kobiet!

Ładnie nam to idzie, więc wszystkie osoby zapraszamy serdecznie do robienia samochodowych kółek Z KLAKSONAMI wokół kościołów, od 12:00! ładnie da się kręcić kółka wokół Najświętszego Serca, na Armii Krajowej 46.

Z gdyńskich rzeczy:
namawiamy do robienia rabanu na Starowiejskiej - słuchajcie, tam się jeszcze da przejść, trzeba dostawić zniczy! w Gdyni mają biura też Dziambor i Arciszewska, ale jakieś takie mało wyraziste, jak postawicie znicze, to ich nikt nie przegapi, wkurzona osoba organizuje o 16:00 protest pieszy, start spod Fontanny na Skwerze Kościuszki, wiemy że chcecie jeszcze powalić w klaksony, więc dajcie znać skąd chcecie startować i którędy jechać, podbijemy informację, pieszym przypominamy że po pasach bez świateł można chodzić w kółeczko.

Cokolwiek zrobicie, pamiętajcie o maseczkach i dystansie!
Chcesz/ możesz napisać/ powiedzieć/ zrobić coś innego - działaj!

Czytaj także