Wyspa skarbów - spacer empatyczny Wyspa Skarbów Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wyspa skarbów - spacer empatyczny

Zapraszamy dzieci z rodzicami na warsztaty o tym dlaczego umiejętność obserwacji i posługiwania się faktami przydaje się nie tylko w odniesieniu do obcowania z przyrodą - zahaczymy tutaj o pierwszy krok Porozumienia bez Przemocy. Porozmawiamy o tym, że każdy z nas ma inną perspektywę i co zrobić jeśli różnice między nami prowadzą nas do konfliktu.

"Łącząc wszystko to, co jest mi bliskie - komunikację empatyczną i kontakt z naturą, a także inspirując się książką pt. Nie ma złej pogody na spacer, zapraszam Was Do!lasu. Jest to propozycja dla Małych i Dużych - dzieci z rodzicami i rodziców z dziećmi. Pochodzimy, pooddychamy świeżym powietrzem, może trochę się pobrudzimy, albo pozwolimy innym się pobrudzić i porozmawiamy o tym, dlaczego warto obserwować nie tylko przyrodę" - zachęca Agata Pryśko.

Agata Pryśko - pedagożka, abolwentka filozofii, trenerka komunikacji empatycznej, opartej na Porozumieniu bez Przemocy oraz metody osiągania celów autorstwa Marka Kamińskiego Metoda biegun. Współzałożycielka Żyrafiej Osady Empatycznej Szkoły Domowej (obecnie Niepublicznej Szkoły Podstawowej), działającej w Gdańsku. Twórczyni Pracowni Empatycznej - przestrzeni warsztatowej w obszarze komunikacji i rozwoju osobistego.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych pracowników w dobie pandemii COVID-19, udział w spacerze będzie możliwy po wcześniejszym zapoznaniu się z Regulaminem dostępnym na stronie internetowej oraz przed rozpoczęciem wyprawy do lasu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    5 zł
obowiązuje limit miejsc. Zapisy do 26 sierpnia: tel. 58 323-91-15 od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00