Wystawa - 25 lat festiwalu Feta Plama Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wystawa - 25 lat festiwalu Feta

Gdański Archipelag Kultury Plama zaprasza na wystawę plakatów promujących Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA w czasie 25 lat jego istnienia.

3 czerwca - 3 lipca 2023, g. 10:00 - 15:00

Gdynia,
Autorzy i autorki plakatów prezentowanych na wystawie: Marek Maciejczyk, Anna Sobczyk, Paweł Król, Tomasz Nowakowski, Krzysztof Wieczorek, Agata Stachowiak, Tomasz Bogusławski, Bartosz Choryan, Filip Cieślak, Nikodem Pręgowski, Agnieszka Ziemiszewska, Robert Raczek, Jacek Wielebski, Agnieszka Gawędzka, Joanna Rusinek, Filip Kalkowski, Joanna Marjak, Łukasz Twardowski, Waldemar Marszałek, Natalia Marszałek, Krzysztof Cybulski, Rafał Kowalski, Jerzy Skakun, Joanna Górska, Katarzyna Korzeniecka, Szymon Rogiński, Edyta Kaczmarek, Czesław Tumielewicz i Kazimierz Kalkowski.

Oprócz plakatów są też wyeksponowane liczne pamiątki i artefakty, które powstały przez 25 lat istnienia festiwalu m.in. rysunek Pawła Króla, który był bazą do identyfikacji festiwalu w 2019 roku, linoryt Krzysztofa Cybulskiego, który pojawił się na plakacie w 2004 roku. Wśród eksponatów pojawiły się m.in. ceramiczne identyfikatory i przepiękne, robione odręcznie katalogi. Nie zabrakło też zdjęć i obiektów scenicznych.